Reklama
reklama

Žena se pouze otočila a zloděj jí ukradl lahvičku s močí

Plánovaný prázdninový výlet se prodražil řidičce ze Šlapanic. Žena si nanosila zavazadla do auta a než stačila přijít pro děti, zloděj z auta ukradl tašky a kabelku.

Na tento výlet bude nerada vzpomínat dvaatřicetiletá obyvatelka Šlapanic na Brněnsku. Před domem si připravila auto, do něhož odnesla všechna zavazadla nachystaná na cestu. Poté oblékla děti, a když přišla před dům, čekalo ji nemilé překvapení.

 

„Poškozené zadní okno firemní Škody Octavia jasně signalizovalo, že do auta se násilím dostal zloděj,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Z automobilu zmizely dvě sportovní tašky a kabelka, kde měla majitelka vedle osobních dokladů platební kartu, mobil, peněženku s hotovostí a krabičku se šperky.

 

Žena plánovala, že se cestou na dovolenou zastaví ještě u lékaře, proto se mezi osobními věcmi nacházela i zkumavka s močí. Pachatel jí způsobil celkovou škodu skoro osmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře