Reklama
reklama

Žena se pouze otočila a zloděj jí ukradl lahvičku s močí

Plánovaný prázdninový výlet se prodražil řidičce ze Šlapanic. Žena si nanosila zavazadla do auta a než stačila přijít pro děti, zloděj z auta ukradl tašky a kabelku.

Na tento výlet bude nerada vzpomínat dvaatřicetiletá obyvatelka Šlapanic na Brněnsku. Před domem si připravila auto, do něhož odnesla všechna zavazadla nachystaná na cestu. Poté oblékla děti, a když přišla před dům, čekalo ji nemilé překvapení.

 

„Poškozené zadní okno firemní Škody Octavia jasně signalizovalo, že do auta se násilím dostal zloděj,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Z automobilu zmizely dvě sportovní tašky a kabelka, kde měla majitelka vedle osobních dokladů platební kartu, mobil, peněženku s hotovostí a krabičku se šperky.

 

Žena plánovala, že se cestou na dovolenou zastaví ještě u lékaře, proto se mezi osobními věcmi nacházela i zkumavka s močí. Pachatel jí způsobil celkovou škodu skoro osmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře