Reklama
reklama

Žena se pouze otočila a zloděj jí ukradl lahvičku s močí

Plánovaný prázdninový výlet se prodražil řidičce ze Šlapanic. Žena si nanosila zavazadla do auta a než stačila přijít pro děti, zloděj z auta ukradl tašky a kabelku.

Na tento výlet bude nerada vzpomínat dvaatřicetiletá obyvatelka Šlapanic na Brněnsku. Před domem si připravila auto, do něhož odnesla všechna zavazadla nachystaná na cestu. Poté oblékla děti, a když přišla před dům, čekalo ji nemilé překvapení.

 

„Poškozené zadní okno firemní Škody Octavia jasně signalizovalo, že do auta se násilím dostal zloděj,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Z automobilu zmizely dvě sportovní tašky a kabelka, kde měla majitelka vedle osobních dokladů platební kartu, mobil, peněženku s hotovostí a krabičku se šperky.

 

Žena plánovala, že se cestou na dovolenou zastaví ještě u lékaře, proto se mezi osobními věcmi nacházela i zkumavka s močí. Pachatel jí způsobil celkovou škodu skoro osmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře