Reklama
reklama

Zbrojovka vítá nové posily. Jako první dorazil ze Slavie do Brna Frejlach

S fotbalisty Brna zahájil přípravu záložník Tomáš Frejlach ze Slavie Praha. Sedmadvacetiletý fotbalista je ve Zbrojovce první posilou v zimní přestávce. Přichází na roční hostování s opcí na přestup. V lize odehrál 113 zápasů a vstřelil 12 branek, na podzim se ale zranil a nastoupil jen do dvou utkání. Pražský klub o něj přestal mít zájem. „Už jsem zdravotně zcela v pořádku. Nabídku Brna jsem přivítal,“ uvedl hráč.

Brněnský klub si od zkušeného hráče slibuje zvýšení herní kvality. Měl by týmu výrazně pomoci hlavně výbornou rozehrávkou.  

 

Zbrojovka ještě jedná o příchodu devatenáctiletého stopera Muamera Avdiče ze Znojma, který je členem bosenské jednadvacítky, a tým by měl posílit ještě jeden útočník. Z hostování se do Brna vrátili záložník Jiří Huška a útočník Rostislav Šamánek. Přípravu začal po zranění i útočník Petr Švancara. Velkou část zimní přípravy stráví Brňané v doma, kde je kromě nabírání fyzické kondice čekají hlavně zápasy Tipsport ligy. Koncem ledna odletí tým k desetidenní přípravě do Turecka, kde odehraje tři zápasy.

 

  

Muamer Avdič a Petr Švancara

Naopak brněnský tým po podzimu opustili obránce Josef Kaufman, který zamířil do Teplic, a útočníci Milan Jurdík a Petr Nekuda. S oběma ukončil klub hostování. Jurdík se vrátil do Sparty a Nekuda do Olomouce.
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře