Reklama
reklama

Zbrojovka vítá nové posily. Jako první dorazil ze Slavie do Brna Frejlach

S fotbalisty Brna zahájil přípravu záložník Tomáš Frejlach ze Slavie Praha. Sedmadvacetiletý fotbalista je ve Zbrojovce první posilou v zimní přestávce. Přichází na roční hostování s opcí na přestup. V lize odehrál 113 zápasů a vstřelil 12 branek, na podzim se ale zranil a nastoupil jen do dvou utkání. Pražský klub o něj přestal mít zájem. „Už jsem zdravotně zcela v pořádku. Nabídku Brna jsem přivítal,“ uvedl hráč.

Brněnský klub si od zkušeného hráče slibuje zvýšení herní kvality. Měl by týmu výrazně pomoci hlavně výbornou rozehrávkou.  

 

Zbrojovka ještě jedná o příchodu devatenáctiletého stopera Muamera Avdiče ze Znojma, který je členem bosenské jednadvacítky, a tým by měl posílit ještě jeden útočník. Z hostování se do Brna vrátili záložník Jiří Huška a útočník Rostislav Šamánek. Přípravu začal po zranění i útočník Petr Švancara. Velkou část zimní přípravy stráví Brňané v doma, kde je kromě nabírání fyzické kondice čekají hlavně zápasy Tipsport ligy. Koncem ledna odletí tým k desetidenní přípravě do Turecka, kde odehraje tři zápasy.

 

  

Muamer Avdič a Petr Švancara

Naopak brněnský tým po podzimu opustili obránce Josef Kaufman, který zamířil do Teplic, a útočníci Milan Jurdík a Petr Nekuda. S oběma ukončil klub hostování. Jurdík se vrátil do Sparty a Nekuda do Olomouce.
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře