Reklama
reklama

Závody Farinovou zatáčkou omezí autobusy hromadné dopravy

V sobotu 9. června se pojede od 9 do 17 hodin tradiční automobilový závod Vzhůru Farinovou zatáčkou v Kohoutovicích. V oblasti Staré dálnice bude vyloučen provoz veškeré dopravy.

V rámci městské hromadné dopravy v Brně se omezení dotknou dvou autobusových linek – číslo 50 a 52. „Autobusová linka 50 bude po dobu výluky odkloněna v obou směrech v úseku Kamenný vrch – Stará dálnice přímo expres přes Bosonohy a Veselku. Vynechá tak všechny zastávky v Kohoutovicích, které nahradí spoje odkloněné linky 52“ uvedla mluvčí Dopravního podniku města Brna Linda Škrancová.

 

Autobusová linka 52 bude po dobu výluky odkloněna v obou směrech v úseku Kohoutovice hájenka – Stará dálnice přes zastávky linky 50 na Kamenný vrch a dále přes Bosonohy a Veselku. Na lince 52 nebudou dodrženy odjezdy nízkopodlažních vozidel garantovaných symbolem v jízdním řádu. Zastávky Kamenný vrch a Stará dálnice budou přesunuty na vedlejší komunikace.

 

Výlukové jízdní řády najdete na www.dpmb.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře