Reklama
reklama

Zaměstnanec postupně odnášel firemní nářadí, prodával jej na internetu

Škodu asi sto dvacet tisíc korun způsobil zaměstnanec svému zaměstnavateli. Postupně odnášel z firmy nářadí, které pak prodával na internetu.

Polepšit si v práci chtěl osmatřicetiletý zaměstnanec firmy specializující se na kovoobrábění v Letovicích. Ne ale za pomocí zvýšení pracovního nasazení, nýbrž krádežemi.

 

„Zaměstnanec postupně z firmy odnášel náhradní speciální vrtáky, které pak nabízel pod cenou na internetu,“ uvedla policejní mluvčí Iva Šebková. Prodal jich celkem osm a svému zaměstnavateli tak způsobil škodu ve výši asi sto dvaceti tisíc korun. Muži hrozí dvouleté vězení.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře