Reklama
reklama

Za ukradený talisman dostane nálezce 30 tisíc korun!

Peníze jako odměnu nabízí podnikatel Josef Nekvapil tomu, kdo mu vrátí jeho ukradený talisman a další věci z vykradeného auta. Jen za staré oranžové gumové pískací prasátko slíbil vyplatit patnáct tisíc korun! Krádež, která se stala poblíž Olomoučan na Brněnsku, vyšetřuje i policie.

Zloděj nebo zloději vykradli zaparkované auto podnikatele na lesní cestě u silnice mezi Olomoučany a Rudicemi na Brněnsku.  Zmizely tři batohy a velká bílá taška. Právě v ní bylo - v malé bílé plátěné taštičce - osm centimetrů velké oranžové gumové pískací prasátko.

 

Třicet let starý, nyní již ztvrdlý a nepískající  talisman má pro Josefa Nekvapila velkou cenu. „Třicet let se mnou trávil den i noc, projezdil se mnou půlku světa, byl se mnou v kapse na všech třech státnicích a je navíc po dvou operacích hlavy, která mu už v průběhu let upadla,“ popisuje pro noviny Centrumnews svůj vztah k talismanu mladý muž.

 

Zloději zřejmě odjeli z místa krádeže směrem přes Habrůvku na Býčí skálu. Podle Nekvapila je možné, že se někde cestou zbavili ukradených věcí, které pro ně neměly hodnotu. „V případě nálezu všech ukradených a pro zloděje bezcenných věcí, kterými jsou prasátko, pistole Glock, černé záznamníky z roku 2011 a 2012, klíče, veškeré doklady na jména Josef Nekvapil, Ivo Řezáč, Jaroslava Trubačová, Oldřich Jelínek, vyplatím nálezci odměnu třicet tisíc korun,“ slíbil Nekvapil.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře