Reklama
reklama

Z hrozivě vypadající nehody aut u Milonic vyvázlo dítě s lehkým zraněním

Osobní automobil Hyundai se v pátek před čtvrtou hodinou odpoledne na silnici u Milonic na Blanensku srazil s dodávkou. Při nehodě se zranili dva dospělí a lehce jedno dítě, které naštěstí cestovalo v autosedačce. U nehody jako první zastavil profesionální hasič, který zraněným poskytl první pomoc.

Profesionální hasič tudy projížděl cestou z práce. "Událost oznámil na tísňovou linku a poskytl zraněným první pomoc společně s hlídkou policie," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

 

  

 

Hasiči darovali dítěti pro zmírnění stresu plyšového dráčka Hasíka. Příčina nehody se vyšetřuje. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře