Reklama
reklama

Výstava fotografií Kamily Berndorffové "Můj nový život"

Nadace "Národ dětem" a Fakultní nemocnice Motol v Praze si Vás dovolují srdečně pozvat na vernisáž výstavy fotografií Kamily Berndorffové "Můj nový život". Vernisáž bude zahájena ve středu 1. 8. 2012 od 18.00 hod. v přízemí Galerie Vaňkovka Brno.V rámci vernisáže vystoupí taneční skupina La Quadrilla.

Od 1. do 31. srpna uvidíte ve Vaňkovce unikátní fotografickou výstavu onkologicky nemocných dětí objektivem renomované české fotografky Kamily Berndorffové. Výstava je součástí stejnojmenné kampaně, která si klade za cíl zkvalitnit život dětí léčených pro zhoubný nádor. Ojedinělé velkoformátové fotografie zachycují příběhy obyčejných dětí s neobyčejným osudem a jejich pozitivní přístup ke své budoucnosti.

Kampaň MŮJ NOVÝ ŽIVOT vyvrací obecné představy o zoufalství a beznaději onkologicky nemocných dětí. Pozitivní náhled veřejnosti výrazně přispívá k psychické stabilitě dětských pacientů, která napomáhá jejich uzdravení. Kampaň MŮJ NOVÝ ŽIVOT napomáhá znovuzařazení onkologicky léčených dětí do normálního života formou různých zábavních akcí a programů.

Projekt MŮJ NOVÝ ŽIVOT můžete finančně podpořit na účtu Nadace „Národ dětem“, číslo konta: 478502093/0300, variabilní symbol 7777 nebo zakoupením katalogu výstavy v ceně 200,- Kč.
O autorce
Kamila Berndorffová je fotografka, publicistka a cestovatelka, jejíž umělecké fotografie dokumentují obyčejné lidi neobyčejným způsobem. Pracuje s černobílým i barevným dokumentem, její současná tvorba se kloní především ke stylizovaným kompozicím a portrétům. Má za sebou desítky samostatných i kolektivních výstav (ocenění na Czech Press Photo 2007, 2009). Publikuje a přednáší o svých cestách (především do Indie), spolupracuje s cestopisnými časopisy a Českým rozhlasem. Kamila Berndorffová se věnuje soustavné dokumentaci onkologických dětských pacientů od června 2010.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře