Reklama
reklama

Vyděšené ženě létal v bytě netopýr, myslela si, že je to pták

Na policii zavolala paní, že jí do bytu vletěl nějaký pták. Strážníci později zjistili, že se jednalo o netopýra.

S žádostí o pomoc se na policii obrátila starší paní z brněnské ulice Hvězdové. V telefonátu uvedla, že jí po pokojích létá asi nějaký pták. „Na uvedené místo dorazila hlídka během několika minut, a jak záhy zjistila, létajícím zvířátkem v bytě nebyl pták, ale netopýr,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

 

Strážníci zatoulaného netopýra odchytili a převezli specialistům, věnujícím se ochraně těchto zvířat. Podobný případ řešili policisté vloni na podzim, kdy v domku v Bieblově ulici měla téměř na smrt vyděšená paní v pokoji hejno asi třiceti netopýrů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře