Reklama
reklama

Vizážisté a kadeřníci poradí ve Vaňkovce návštěvníkům

Pokud si nejste jisti svým stylem nebo máte chuť jen tak na sobě něco změnit, náš tým je připraven vám poradit! Rozbalte svůj styl bude ve Vaňkovce od 10. do 14. října 2012, a to vždy od 10.30 do 20.00 hodin.

V Galerii Vaňkovka se sejdou ti nejlepší vizážisté, špičkoví kadeřníci a kreativní stylisté orientující se nejen v nejnovějších módních trendech. V rámci akce proběhne také velká tipovací soutěž, ve které můžete vyhrát konzultaci s Petrem Havlíčkem.

 

Vyberte si z následujících balíčků a nechte se hýčkat špičkovými kadeřníky, stylisty a vizážisty. Rezervujte si svůj termín pomocí online registračního formuláře nebo osobně na informacích v Galerii Vaňkovka. Rezervace je možná od pondělí 1. 10. 2012. V případě, že si zvolíte balíček Visage i Styling, dejte prosím pozor, aby se vám termíny nepřekrývaly.

 

Jedním ze stylistických balíčků bude Visage. Zde Vám odborní pracovníci poradí s diagnostikou pleti, poradenstvím v oblasti kosmetiky a v péči o vlasy. Můžete si také nechat poradit v oblasti stylu oblečení s asistovaným nákupem a výběrem outfitu, vyfotit portrét od profesionálního módního fotografa nebo zjistit co Vám chybí při péči o tělo.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře