Reklama
reklama

Vítězem letošní Mezinárodní přehlídky ohňostrojů se stala Austrálie

Ve čtvrtek 7. Června ve 13 hodin byly na Nové radnici slavnostně vyhlášeny výsledky letošního patnáctého ročníku mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů Starobrno - Ignis Brunensis 2012.

Hlavní cenu odborné poroty získává tým Foti International Fireworks z Austrálie za show s názvem „Come Together“. Cena Českého rozhlasu za nejlepší hudbu byla udělena společnosti Panda Fireworks z Číny. Cenu České televize za nejlepší scénografii si přebrali španělští ohňostrůjci z Pirotecnia Ricardo Caballer.

 

 

 

„Letos jsou udělena také dvě nová ocenění. Cenu primátora statutárního města Brna za nejlepší design úvodní dvouminutové části ohňostroje na závaznou hudbu si odnášejí čínští ohňostrůjci Panda Fireworks. Zvlášní ocenění udělil také hlavní producent ohňostrojné přehlídky, společnost Snip and Company, a to týmu Flash Barrandov SFX, specialistovi pyrogiditálních odpalovacích systémů Renzovi Cargneluttimu a technickému řediteli brněnské přehlídky ohňostrojů Jaroslavu Štolbovi“ uvedl Ondřej Morávek z pořádající agentury Snip and Company.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře