Reklama
reklama

Vítězem letošní Mezinárodní přehlídky ohňostrojů se stala Austrálie

Ve čtvrtek 7. Června ve 13 hodin byly na Nové radnici slavnostně vyhlášeny výsledky letošního patnáctého ročníku mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů Starobrno - Ignis Brunensis 2012.

Hlavní cenu odborné poroty získává tým Foti International Fireworks z Austrálie za show s názvem „Come Together“. Cena Českého rozhlasu za nejlepší hudbu byla udělena společnosti Panda Fireworks z Číny. Cenu České televize za nejlepší scénografii si přebrali španělští ohňostrůjci z Pirotecnia Ricardo Caballer.

 

 

 

„Letos jsou udělena také dvě nová ocenění. Cenu primátora statutárního města Brna za nejlepší design úvodní dvouminutové části ohňostroje na závaznou hudbu si odnášejí čínští ohňostrůjci Panda Fireworks. Zvlášní ocenění udělil také hlavní producent ohňostrojné přehlídky, společnost Snip and Company, a to týmu Flash Barrandov SFX, specialistovi pyrogiditálních odpalovacích systémů Renzovi Cargneluttimu a technickému řediteli brněnské přehlídky ohňostrojů Jaroslavu Štolbovi“ uvedl Ondřej Morávek z pořádající agentury Snip and Company.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře