Reklama
reklama

Videoaktuality na webu města mají za sebou první rok

Už rok práce s kamerou, střihem reportáží a jejich vystavováním na webové stránky města Brna má za sebou tým pracovníků Tiskového střediska MMB. Stálí uživatelé a další zájemci je najdou v sekci Videoaktuality na oficiálním videokanálu statutárního města Brna.

„Jsem přesvědčen, že reportáže, které se na webu města už rok objevují, dobře mapují život a nejvýznamnější události, kterými město žije. Díky internetu se tak obrazové zpravodajství z Brna může šířit do celého světa a jistě ho ocení všichni, kteří jsou s naším městem nějakým způsobem spjati a kteří se i na dálku o něm chtějí dozvědět aktuální informace a zajímavosti, “uvedl primátor města Brna Roman Onderka.

 

Na webu města bylo dosud vystaveno 58 reportáží. Tou vůbec první byla reportáž ze slavnostního poklepu základního kamene nejvyšší budovy v České republice nazvané AZ Tower, kterou zhlédlo téměř 600 návštěvníků webových stránek. Přes 500 zhlédnutí má za sebou například reportáž z otevření mateřské školy v bystrckém obytném souboru Kamechy, ze slavnostního otevření zrekonstruované vily Tugendhat nebo z projektu určenému nejmenším dětem Nemocnice zvířátek.

 

Reportáže jsou zpracovány a vystaveny v HD rozlišení, což umožňuje jejich projekci a sdílení v síti celosvětového vyhledávače videí a videoklipů YouTube.com.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře