Reklama
reklama

Videoaktuality na webu města mají za sebou první rok

Už rok práce s kamerou, střihem reportáží a jejich vystavováním na webové stránky města Brna má za sebou tým pracovníků Tiskového střediska MMB. Stálí uživatelé a další zájemci je najdou v sekci Videoaktuality na oficiálním videokanálu statutárního města Brna.

„Jsem přesvědčen, že reportáže, které se na webu města už rok objevují, dobře mapují život a nejvýznamnější události, kterými město žije. Díky internetu se tak obrazové zpravodajství z Brna může šířit do celého světa a jistě ho ocení všichni, kteří jsou s naším městem nějakým způsobem spjati a kteří se i na dálku o něm chtějí dozvědět aktuální informace a zajímavosti, “uvedl primátor města Brna Roman Onderka.

 

Na webu města bylo dosud vystaveno 58 reportáží. Tou vůbec první byla reportáž ze slavnostního poklepu základního kamene nejvyšší budovy v České republice nazvané AZ Tower, kterou zhlédlo téměř 600 návštěvníků webových stránek. Přes 500 zhlédnutí má za sebou například reportáž z otevření mateřské školy v bystrckém obytném souboru Kamechy, ze slavnostního otevření zrekonstruované vily Tugendhat nebo z projektu určenému nejmenším dětem Nemocnice zvířátek.

 

Reportáže jsou zpracovány a vystaveny v HD rozlišení, což umožňuje jejich projekci a sdílení v síti celosvětového vyhledávače videí a videoklipů YouTube.com.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news
Devadesátiletou seniorku oblečenou pouze do pyžama zahlídla kolemjdoucí žena v Černých Polích. Chtěla jí pomoct, ale zmatená důchodkyně nedokázala říct, co potřebuje.
20.02.2018 - 07:04
Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní i další veletrhy z příbuzných oborů -...
19.02.2018 - 18:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Bary, restaurace i diskotéky. Takové brněnské podniky měli v hledáčku policisté v noci z pátku na sobotu. Kontrolovali, zda tam neodchází k prodeji alkoholu mladistvým. To, co odhalili v jednom...
19.02.2018 - 13:34
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Marnými sliby se chtěl trestu vyhnout muž, který se v sobotu brzy ráno pokoušel vloupat do sklepa v Židenicích. Upozornil na sebe kvůli dřevěné tyči s kterou popocházel a tím na sebe upoutal...
19.02.2018 - 07:45
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Komentáře