Reklama
reklama

VIDEO: Žena házela věci z balónu, hrozila že lidi okolo postřílí a zabije sama sebe

Květináče, oblečení, kabelky, boty, polštáře, dětské hračky, drátěnou klec a další předměty z  bytu vyhazovala ve čtvrtek odpoledne z balkónu domu ve Vyškovské ulici ve Slatině pětadvacetiletá žena. Přitom vykřikovala, že všechny přítomné postřílí a zabije i sebe. Na balkón za psychicky nemocnou ženou museli strážníci slanit ze střechy.

Žena stála na balkóně ve čtvrtém patře, proto pod okny domu nafoukli hasiči vzduchovou matraci, kterou používají při pádech z výšky. Dům obsadila nejen jednotka operativního zásahu a hasiči, ale i hlídky strážníků.

 

„Byt se podařilo otevřít tak, že po rychlé přípravě strážníci Jednotky operativního zásahu vyrazili ke slanění a další se zároveň snažili boucháním na dveře bytu odpoutat pozornost ženy z balkónu. Strážníci, kteří slanili do bytu, ženu překvapili a zajistili a ostatním hlídkám otevřeli dveře do bytu,“ popsala mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

 

 

 

Mladá žena, která byla bez viditelného poranění, vykazovala známky psychické nemoci a proto si ji do odborné péče převzali záchranáři. Vzhledem k tomu, že rozrušená žena při vyhazování věcí z balkónu poškodila několik zaparkovaných aut, převzala si šetření celé věci státní policie.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře