Reklama
reklama

VIDEO: Žena házela věci z balónu, hrozila že lidi okolo postřílí a zabije sama sebe

Květináče, oblečení, kabelky, boty, polštáře, dětské hračky, drátěnou klec a další předměty z  bytu vyhazovala ve čtvrtek odpoledne z balkónu domu ve Vyškovské ulici ve Slatině pětadvacetiletá žena. Přitom vykřikovala, že všechny přítomné postřílí a zabije i sebe. Na balkón za psychicky nemocnou ženou museli strážníci slanit ze střechy.

Žena stála na balkóně ve čtvrtém patře, proto pod okny domu nafoukli hasiči vzduchovou matraci, kterou používají při pádech z výšky. Dům obsadila nejen jednotka operativního zásahu a hasiči, ale i hlídky strážníků.

 

„Byt se podařilo otevřít tak, že po rychlé přípravě strážníci Jednotky operativního zásahu vyrazili ke slanění a další se zároveň snažili boucháním na dveře bytu odpoutat pozornost ženy z balkónu. Strážníci, kteří slanili do bytu, ženu překvapili a zajistili a ostatním hlídkám otevřeli dveře do bytu,“ popsala mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

 

 

 

Mladá žena, která byla bez viditelného poranění, vykazovala známky psychické nemoci a proto si ji do odborné péče převzali záchranáři. Vzhledem k tomu, že rozrušená žena při vyhazování věcí z balkónu poškodila několik zaparkovaných aut, převzala si šetření celé věci státní policie.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře