Reklama
reklama

VIDEO: Lupič v kukle přepadl ráno benzínku. Měl zbraň!

„Přepadení!“ S těmito slovy přišel ve středu kolem půl šesté hodiny ráno na benzínovou čerpací stanici nedaleko Pustiměře na Vyškovsku dosud neznámý pachatel v kukle. Na obsluhu dále zakřičel, že mu mají dát peníze.

Po celou dobu na zaměstnance, který za kasou obětavě vystřídal svoji kolegyni – ženu, mířil revolverem tmavé barvy. Na pult pak položil batoh, do kterého mu pokladník vložil asi 14 tisíc korun v hotovosti.

 

„Policisté v současné době po pachateli loupeže pátrají. Víme, že je jednalo o maskovaného muže vysokého asi 170 cm, štíhlé postavy, na sobě měl červenočerný pruhovaný svetr, pod ním tričko nebo košili s bílým límečkem, rifle, na hlavě černou kuklu a na rukou bílé rukavice. Obuty měl botasky černé barvy s bílou špičkou. Mluvil česky,“ popsala pachatele loupežného přepadení mluvčí policie Iva Šebková.

 

Policie žádá o pomoc případné svědky nebo řidiče bílého dodávkového auta značky Citroën Jumper, který byl na místě chvíli před přepadením, aby jim pomohli v pátraní po lupiči. Pomoci mohou informace o vozidlech, které se v té době na místě pohybovaly, nebo o pohybu podezřelého muže. Veškeré informace můžete sdělit telefonicky na tísňové lince 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Komentáře