Reklama
reklama

VIDEO: Lupič v kukle přepadl ráno benzínku. Měl zbraň!

„Přepadení!“ S těmito slovy přišel ve středu kolem půl šesté hodiny ráno na benzínovou čerpací stanici nedaleko Pustiměře na Vyškovsku dosud neznámý pachatel v kukle. Na obsluhu dále zakřičel, že mu mají dát peníze.

Po celou dobu na zaměstnance, který za kasou obětavě vystřídal svoji kolegyni – ženu, mířil revolverem tmavé barvy. Na pult pak položil batoh, do kterého mu pokladník vložil asi 14 tisíc korun v hotovosti.

 

„Policisté v současné době po pachateli loupeže pátrají. Víme, že je jednalo o maskovaného muže vysokého asi 170 cm, štíhlé postavy, na sobě měl červenočerný pruhovaný svetr, pod ním tričko nebo košili s bílým límečkem, rifle, na hlavě černou kuklu a na rukou bílé rukavice. Obuty měl botasky černé barvy s bílou špičkou. Mluvil česky,“ popsala pachatele loupežného přepadení mluvčí policie Iva Šebková.

 

Policie žádá o pomoc případné svědky nebo řidiče bílého dodávkového auta značky Citroën Jumper, který byl na místě chvíli před přepadením, aby jim pomohli v pátraní po lupiči. Pomoci mohou informace o vozidlech, které se v té době na místě pohybovaly, nebo o pohybu podezřelého muže. Veškeré informace můžete sdělit telefonicky na tísňové lince 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře