Reklama
reklama

VIDEO: Košť klobásek po česku. Muž baví svojí nenažraností internet

Už přes šest tisíc shlédnutí má video, které na internet umístil návštěvník tradiční akce "Košt o krála Slováckej klobásy", která se uskutečnila ve Velké nad Veličkou na Hodonínsku. Na kameru zachytil, jak muž ve středních letech plnou hrstí nabírá klobásky určené k ochutnání a cpe si je do igelitového sáčku. Videu dal příhodný název: Košt klobásek po česku.

"Pán zřejmě nechápe slovo košt" - tak komentují počínání muže na videu ti nejslušnější v diskuzi pod videem umístěným na serveru youtube.
"Dotyčný pán není z naší obce, to bych se musel stydět, že z ní pocházím. Vyvěsil bych jeho foto na příští akci na dveře, pán to pochopil asi tak, že když je vstupné 150 korun, tak si to musí vynahradit," přispěl do diskuse, která se plní neslušnými názvy, jeden z obyvatelů Velké nad Veličkou.

Sáček v ruce muže byl naditý klobáskami určenými na ochutnání.
Pořadatelé ale kupodivu muže, který klobáskami určenými na ochutnání naplnil údajně čtyři sáčky a batoh, omlouvají. Na konci soutěže prý dali lidem pokyn, že si mohou nakrájené klobásky rozebrat.  Ty prý zmizely za několik minut. 

Pořadatelé spojují již několik let soutěž s koštem a folklórní slavností. Ze soutěže se pomalu stává mezinárodní podnik, ochutnává se více něž 100 vzorků a kromě Čechů přihlásili své klobásy přihlásili do soutěže i Slováci a Maďaři. Ti asi nad nenažraností Čechů kroutili hlavou.

 

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=M-VmF0Csx94

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře