Reklama
reklama

VIDEO: Košť klobásek po česku. Muž baví svojí nenažraností internet

Už přes šest tisíc shlédnutí má video, které na internet umístil návštěvník tradiční akce "Košt o krála Slováckej klobásy", která se uskutečnila ve Velké nad Veličkou na Hodonínsku. Na kameru zachytil, jak muž ve středních letech plnou hrstí nabírá klobásky určené k ochutnání a cpe si je do igelitového sáčku. Videu dal příhodný název: Košt klobásek po česku.

"Pán zřejmě nechápe slovo košt" - tak komentují počínání muže na videu ti nejslušnější v diskuzi pod videem umístěným na serveru youtube.
"Dotyčný pán není z naší obce, to bych se musel stydět, že z ní pocházím. Vyvěsil bych jeho foto na příští akci na dveře, pán to pochopil asi tak, že když je vstupné 150 korun, tak si to musí vynahradit," přispěl do diskuse, která se plní neslušnými názvy, jeden z obyvatelů Velké nad Veličkou.

Sáček v ruce muže byl naditý klobáskami určenými na ochutnání.
Pořadatelé ale kupodivu muže, který klobáskami určenými na ochutnání naplnil údajně čtyři sáčky a batoh, omlouvají. Na konci soutěže prý dali lidem pokyn, že si mohou nakrájené klobásky rozebrat.  Ty prý zmizely za několik minut. 

Pořadatelé spojují již několik let soutěž s koštem a folklórní slavností. Ze soutěže se pomalu stává mezinárodní podnik, ochutnává se více něž 100 vzorků a kromě Čechů přihlásili své klobásy přihlásili do soutěže i Slováci a Maďaři. Ti asi nad nenažraností Čechů kroutili hlavou.

 

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=M-VmF0Csx94

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře