Reklama
reklama

VIDEO: Košť klobásek po česku. Muž baví svojí nenažraností internet

Už přes šest tisíc shlédnutí má video, které na internet umístil návštěvník tradiční akce "Košt o krála Slováckej klobásy", která se uskutečnila ve Velké nad Veličkou na Hodonínsku. Na kameru zachytil, jak muž ve středních letech plnou hrstí nabírá klobásky určené k ochutnání a cpe si je do igelitového sáčku. Videu dal příhodný název: Košt klobásek po česku.

"Pán zřejmě nechápe slovo košt" - tak komentují počínání muže na videu ti nejslušnější v diskuzi pod videem umístěným na serveru youtube.
"Dotyčný pán není z naší obce, to bych se musel stydět, že z ní pocházím. Vyvěsil bych jeho foto na příští akci na dveře, pán to pochopil asi tak, že když je vstupné 150 korun, tak si to musí vynahradit," přispěl do diskuse, která se plní neslušnými názvy, jeden z obyvatelů Velké nad Veličkou.

Sáček v ruce muže byl naditý klobáskami určenými na ochutnání.
Pořadatelé ale kupodivu muže, který klobáskami určenými na ochutnání naplnil údajně čtyři sáčky a batoh, omlouvají. Na konci soutěže prý dali lidem pokyn, že si mohou nakrájené klobásky rozebrat.  Ty prý zmizely za několik minut. 

Pořadatelé spojují již několik let soutěž s koštem a folklórní slavností. Ze soutěže se pomalu stává mezinárodní podnik, ochutnává se více něž 100 vzorků a kromě Čechů přihlásili své klobásy přihlásili do soutěže i Slováci a Maďaři. Ti asi nad nenažraností Čechů kroutili hlavou.

 

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=M-VmF0Csx94

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře