Reklama
reklama

Veterinář našel před ordinací mrtvého psa!

Psa nalezl v pátek dopoledne na rohožce před svojí ordinací v ulici U zoologické zahrady dvaadsedmdesátiletý veterinář. Bohužel už psovi nemohl pomoci, byl mrtvý.

Přivolaným strážníkům veterinář uvedl, že někdo zazvonil na zvonek u dveří kliniky, po otevření dveří již našel před dveřmi jen mrtvého křížence. Ke dveřím ordinace jej položila žena, která ráno spěchala do práce a viděla, jak psa srazilo projíždějící auto. Protože ale žena nechtěla v telefonu prozradit jméno, není jisté, zda právě ona psa nesrazila.

 

„Strážníci zjišťovali, jestli má pejsek evidenční známku. Odchytář pak podle čipu zjistil majitele pejska,“ uvedla mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

 

Třiašedesátiletý muž, který byl majitelem mrtvého psa, byl smrtí svého domácího mazlíčka zdrcen. Pes mu totiž utekl k sousedům, kteří jej vypustili ven, kde vběhnul pod kola projíždějícího auta. „Strážníci se ho snažili v rámci okolností uklidnit. Zároveň jej upozornili na možnost získat nového psa z útulku, o čemž se senior vyjádřil, že ji určitě využije,“ dodala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře