Reklama
reklama

Veterinář našel před ordinací mrtvého psa!

Psa nalezl v pátek dopoledne na rohožce před svojí ordinací v ulici U zoologické zahrady dvaadsedmdesátiletý veterinář. Bohužel už psovi nemohl pomoci, byl mrtvý.

Přivolaným strážníkům veterinář uvedl, že někdo zazvonil na zvonek u dveří kliniky, po otevření dveří již našel před dveřmi jen mrtvého křížence. Ke dveřím ordinace jej položila žena, která ráno spěchala do práce a viděla, jak psa srazilo projíždějící auto. Protože ale žena nechtěla v telefonu prozradit jméno, není jisté, zda právě ona psa nesrazila.

 

„Strážníci zjišťovali, jestli má pejsek evidenční známku. Odchytář pak podle čipu zjistil majitele pejska,“ uvedla mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

 

Třiašedesátiletý muž, který byl majitelem mrtvého psa, byl smrtí svého domácího mazlíčka zdrcen. Pes mu totiž utekl k sousedům, kteří jej vypustili ven, kde vběhnul pod kola projíždějícího auta. „Strážníci se ho snažili v rámci okolností uklidnit. Zároveň jej upozornili na možnost získat nového psa z útulku, o čemž se senior vyjádřil, že ji určitě využije,“ dodala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře