Reklama
reklama

Ve Znojmě se uskuteční tradiční Historické vinobraní

Ve dnech 14. a 15. září se ve Znojmě uskuteční tradiční Vinobraní. Pro návštěvníky je připraven celodenní bohatý program na více než deseti místech města. Těšit se můžete jak na hudební vystoupení a trhy, tak na historická vystoupení a program pro děti.

Zahájení se uskuteční v pátek 14.září ve 14 hodin na Masarykově náměstí. Vystoupí zde Vojenský umělecký soubor Ondráš,  hudební skupina Polemic nebo Chinaski.

 

Program se po oba dny uskuteční také na Horním náměstí, Václavském náměstí, Mikulášském náměstí, Slepičím trhu, Hradebním příkopu, kostelech města a jiných místech. V pátek vystoupí ve Znojmě také například Cimbálová muzika Vojtěcha Konečného nebo hudební skupina Freeband.

 

Těšit se můžete po oba dny také na historická vystoupení skupin Memento Mori, Levolta, Bravo team a jiné. Návštěvníky nadchnou také například Fakírská show, Středověké tance a muzika Gnomus, žonglérská vystoupení a další.

 

V sobotu se můžete těšit například na koncert Slovácké dechovky Šohaji, hudební skupiny Vicomt a Onkels a další. Připraven je také bohatý program pro dospělé a jejich děti. O ty se postará například Kejklíř Slávek, Loutkové divadlo nebo kouzelník Merlin a jeho vystoupení.  

 

Vstupné na oba dny Vinobraní stojí 280 Korun, na jednotlivé dny potom 180 a 200 Korun. Podnikatelé, studenti a osoby nad 60 let zaplatí za oba dny pouze 220 Korun! Osoby, bydlící v uzavřené zóně centra, mají vstup na akce zdarma. Součástí vstupenky jsou také historické turnaje. Ve dnech vinobraní budou u vstupních bran umístěny pokladny, kde si návštěvníci mohou zakoupit identifikační pásky opravňující ke vstupu do historického centra města. Prosíme, pásku si poté ponechejte na ruce po celou dobu její platnosti, slouží k Vašemu volnému pohybu po celém městě.

 

Více informací o vinobraní najdete na http://www.znojemskevinobrani.cz/a informace o dopravě na www.kordis.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře