Reklama
reklama

Ve Znojmě otevřeli plovárnu Louka. Slibují nejen čistou vodu, ale i zelený trávník

O víkendu se konečně na svět usmálo sluníčko, přišly příjemné letní teploty a ve Znojmě otevřeli Plovárnu Louka. Vstupné zůstává stejné jako v loňském roce a aby se návštěvníci cítili dobře nejen ve vodě, ale také na břehu, investovalo město do závlahového zařízení. Trávník v okolí restaurace se tak bude pravidelně a rovnoměrně zalévat a bude zelený.

Investice přišla na 145 tisíc korun, přičemž město díky e-aukci ušetřilo sedmadvacet procent z původně plánovaných peněz. O repasi si už po letech řekl pokladní systém. Úpravy stály 250 tisíc korun.

 

„Již v loňském roce jsme zavedli vstup zdarma pro děti do šesti let, zvýhodněné zůstává i vstupné pro děti do 150 cm výšky. Věřím, že tak odlehčujeme vašemu rodinnému rozpočtu, a vy tak na plovárně strávíte příjemné a zábavné chvíle s celou rodinou,“ uvedl při otevření starosta města Vlastimil Gabrhel.

 

Městskou plovárnu Louka najdete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusova. Kapacita plovárny je 2 450 návštěvníků. Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře