Reklama
reklama

V převráceném autě bylo zraněno pět lidí

Pět lidí bylo v noci ze soboty 11.8. na neděli 12.srpna zraněno v autě, které se převrátilo na 46. kilometru dálnice D2 na Břeclavsku.

Řidič vozidla Renault Clio se slovenskou registrační značkou při jízdě ve směru z Brna na Bratislavu narazil do středových svodidel a auto se převrátilo na střechu. Uvnitř zůstali zaklíněni dva lidé.

 

Nehoda byla hasičům ohlášena v 0.46 hodin, na místo vyjely jednotky ze stanic v Břeclavi a Hustopečích. Dva zaklíněné se hasičům podařilo dostat z vraku auta bez použití hydraulického nářadí. Zraněným poskytli předlékařskou pomoc a předali je do péče zdravotníků. Ti do nemocnice převezli 22letého řidiče, 22letého spolujezdce, 20letou dívku a jejich další dva spolucestující.

 

„Hasiči zajistili místo nehody, auto zabezpečili proti případnému požáru, zdravotníkům pomáhali při ošetřování zraněných a při jejich nakládání do sanitek. Po vyšetření a zadokumentování nehody havarované auto otočili zpět na kola a pomohli ho naložit k odtahu. Z dálnice uklidili střepy a úlomky z vozidel“ uvedl mluvčí Jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

 

Dálnice byla ve směru na Bratislavu částečně průjezdná, při nakládání zraněných do sanitek a jejich odvozu do nemocnice bylo nutné provoz na 15 minut přerušit.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře