Reklama
reklama

V Olympii se uskuteční casting modelek a modelů

Agentura PRESTIGE MODELS pořádá devátý ročník prestižní soutěže o nejzajímavější tvář roku LOOK BELLA 2012 a stále hledá mladé a krásné dívky i chlapce do 25 let. Módní show, profesionální focení, zkušení kadeřníci a vizážisté! Vítězem nebo vítězkou letošního ročníku soutěže LOOK BELLA 2012 můžeš být i ty!

Ve čtvrtek 4. října od 14:00 do 18:00 hodin – Casting v Nákupním centru Olympia Brno
LOOK BELLA 2012 je tu pro všechny začínající i již úspěšné modelky. Modelingová a produkční agentura PRESTIGE MODELS Vám soutěží LOOK BELLA pomůže proniknout do světa modelingu, zviditelnit své jméno a získat nové příležitosti, jak začít pracovat na své modelingové kariéře. Důkazem toho jsou dnes velmi úspěšné modelky a modelové, které se na počátku své profesionální dráhy zúčastnily právě prestižní soutěže LOOK BELLA.

 

Například Česká MISS 2007 Lucie Hadašová se umístila na 2. místě modelingové soutěže LOOK BELLA 2004, Muž roku Slovenské Republiky 2009, Peter Menky, se umístil na 1. místě soutěže LOOK BELLA 2009 a nyní je celosvětově úspěšný. Z každého ročníku se vždy 2 - 3 finalistky probojují do finále České Miss a vyhrávají soutěže krásy po celé ČR.
Profesionální soutěž krásy LOOK BELLA 2012 je již devátým pokračováním volby nejzajímavější a nejkrásnější tváře, které se tradičně zúčastní mnoho mediálně známých hostů. Luxusní event doprovází castingy v krajských městech České republiky, módní přehlídky světově známých značek, slavnostní zahájení a velkolepé finále v Praze.

 
Finálového večera se zúčastní řada významných osobností. Během večera se již tradičně představují luxusní značky jako například Lacoste, Versace nebo například Hugo Boss. Nedílnou součástí akce, která probíhá pod záštitou produkční a modelingové agentury PRESTIGE MODELS, je také dražba pro charitativní organizaci UNICEF, která se každoročně setkává s velkým ohlasem.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře