Reklama
reklama

V Novém Lískovci je nové sportovně-relaxační centrum

Fitness centrum, badmintonové kurty, lanové hřiště, sauna, kavárna nebo solárium. Nejen to nabízí nové sportovní centrum fit4all v Novém Lískovci. Na své si zde přijde opravdu každý.  

Moderní sportovně relaxační areál se nachází mezi sídlišti Kamenný vrch a Bohunice poblíž ulice Chironova. Pro návštěvníky je zde připravena plocha 10 tisíc metrů čtverečních bohatého vyžití.

 

Pro milovníky sportu zde najdete velké fitness centrum se špičkově vybavenou posilovnou, sálem pro individuální tréninky a dvěma sály na skupinové lekce. Zahrát si zde můžete také badminton. Pro sportovce jsou připraveny prostorné šatny. Pro relaxaci můžete využít služeb maséra nebo fyzioterapeuta. Připravena je také služba profesionálních trenérů, výživové poradenství s celkovou tělesnou diagnostikou nebo sauna.

 

Pro maminky s dětmi je zde připraveno hlídání nebo sportovní aktivita v době Vašeho tréninku. Nachází se zde také vnitřní dětská herna nebo kavárna. Pro návštěvníky je v areálu wi-fi připojení zdarma a bezplatné parkování u centra. Otevřeno je v pracovní dny 7-22 hodin, o víkendu 8-22 hodin. Kavárna otevírá vždy v 9 hodin.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře