Reklama
reklama

V nové hale brněnského Zetoru bude i muzeum traktorů

Brněnská firma Zetor Tractors staví ve svém výrobním areálu v Brně-Líšni novou víceúčelovou halu, která bude mimo jiné sloužit jako muzeum traktorů této značky. Vedle nich chce Zetor návštěvníkům umožnit, aby si mohli prohlédnout i aktuální modely továrny.

Hala je v současné době ve výstavbě. Bude mít dvě podlaží o rozloze více než 1200 metrů čtverečních. "Zetor představíme s využitím řady působivých audiovizuálních a interaktivních prvků, takže věříme, že si nejen fanoušci zemědělské techniky přijdou na své," uvedl výrobní ředitel společnosti Marián Lipovský.

Plocha nové haly bude podle něj rozdělená na tři sekce. V první bude prezentace aktuální produktové řady vyráběných traktorů a novinek s možností vyzkoušení traktoru a jeho zakoupení.

Další nabídne muzeum historických traktorů Zetor, které jsou kompletně renovované do původního stavu. V poslední části bude školicí centrum pro servisní pracovníky z celého světa.

"Veřejnosti budou přístupné první dvě části, tedy showroom a muzeum. Stavět jsme začali od konce roku 2012 a předpokládáme, že provoz zahájíme na jaře letošního roku," dodal Lipovský.
   

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře