Reklama
reklama

V karavanu na zahradě na Znojemsku uhořel muž. Šlo o vraždu?

V karavanu na zahradě v Horním Břečkově na Znojemsku zemřel v noci starší muž. Uhořel. Příčinu neštěstí, i to, zda nešlo o vraždu, vyšetřuje policie.

Hasiči vyjeli k požáru karavanu a vedle stojícího stromu na zahradě v Horním Břečkově krátce před půlnocí. „Na místě zasahovaly dvě hasičské jednotky. Uvnitř uhašeného karavanu jsme našli torzo mužského těla,“ upřesnil mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Totožnost mrtvého muže zatím policie nezná. Vyšetřovatelé nyní pátrají po tom, zda požár způsobil muž, který v karavanu zřejmě bydlel. Musí také vyloučit variantu, podle níž mohl zemřít násilnou smrtí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře