Reklama
reklama

V Brně zkomplikuje dopravu uzavírka Husovického tunelu

Upozorňujeme řidiče, že od pátku 10. srpna (od 21.00 hod) bude zahájena úplná uzavírka Husovického tunelu v Brně, který je součástí silnice I/42 Brno - Velký městský okruh. Husovický tunel bude úplně uzavřen v obou směrech jízdy. 

Uzavírka je z důvodu nezbytných úprav technologických zařízení tunelu - kompletní rekonstrukce větrání tunelu, řídícího a kamerového systému, požárně odolných prostupů, elektrické instalace a dalších technologií), a to až do dopoledních hodin dne 31.8.2012. Objízdná trasa ve směru na Svitavy je nařízena po ulicích  Provazníkova, Drobného, Sportovní, dále směr Svitavy. Objížďka ve směru na Olomouc je nařízena ve stejné trase - tj. ulicemi Sportovní, Drobného a Provazníkova, dále směr Olomouc.

 

Ve spolupráci s Brněnskými komunikacemi, a.s. budou po dobu uzavírky a objížďky upraveny signální plány světelných signalizačních zařízení křižovatek na objízdné trase tak, aby byly upřednostněny hlavní objízdné směry.

 

Počítat musí Brňané také se zpožděními některých linek MHD v oblasti Lesné a Husovic. Nejhůře na tom budou okružní linky 44 a 84 a trolejbusové linky 25 a 26, které projíždí větší částí města.

 

Souběžně bude probíhat také částečná uzavírka v Hradecké ulici

V týdnu od 13. do 17. srpna a následně o víkendu 25.-26.srpna bude částečně omezen provoz na silnici I/43 v ul. Hradecké (na příjezdu do Brna ve směru od Svitav, ale i v protisměru - na výjezdu z Brna na Svitavy).

 

Z důvodu dokončovacích prací na stavbě „Silnice I/42 Brno, VMO Dobrovského B“ bude částečně uzavřena silnice I/43 - ul. Hradecká (na příjezdu do Brna i výjezdu z Brna - směr Svitavy). Provoz bude v každém směru jízdy zachován vždy jedním jízdním pruhem. Uzavírka je nutná z důvodu osazení nových portálových konstrukcí velkoplošného dopravního značení a úpravy svodidel.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře