Reklama
reklama

V Brně zemřela chodkyně, srazilo ji auto se sjetými pneumatikami

V brněnských Židenicích zemřela v pondělí večer šedesátiletá chodkyně, poté co ji srazilo osobní auto. Na místě podlehla těžkým zraněním. Přesná příčina neštěstí zatím není známa. Na autě byly zimní pneumatiky, měly ale sjetý vzorek. Policisté žádají, aby se přihlásili svědci kolize.

"Ke stanovení příčiny neštěstí a odpovědnosti za ni potřebujeme více informací," uvedla mluvčí brněnské policie Andrea Straková. Nehoda se stala krátce před šestou hodinou večer ve frekventované Svatoplukově ulici. Ženu srazila řidič auta značky Toyota Corolla stříbrné barvy.

Na většině silnic v Brně to přitom v pondělí značně klouzalo; po vydatném sněžení pokrývala silnice rozbředlá vrstva sněhu.

Vyšetřování ukáže, nakolik byl schopen řidič na sjetých pneumatikách a při brzdění na kluzkém podkladu kolizi zabránit. "Žádáme aby se svědci nehody přihlásili na krizovou telefonickou linku 158," dodala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře