Reklama
reklama

V Brně vystoupí vokální skupina Mošny

Jedním z koncertů pořádaných Turistickým informačním centrem města Brna v rámci Brněnského kulturního léta je předprázdninové vystoupení brněnské vokální skupiny MOŠNY.

Koncert se uskuteční  ve středu 27. června 2012 od 19:30 hodin na pódiu ve dvorním traktu ulice Radnická 2. Kromě kmenových členů skupiny MOŠNY na tomto koncertě vystoupí stálí hosté Petra Kališová Václavíková (flétny) a Petr Hladík (perkuse) a také speciální zahraniční host Annamari Sinkó (H). Hostující skupinou pak budou Stráníci – přátelé z Litvínova.

 

Skupina oslaví letos na podzim dvacáté výročí svého vzniku. Její repertoár tvoří zejména vícehlasé původní písně z dílny Ivo Cicvárka, ale i skladby z různých žánrů ve vokální úpravě. Získali také několik cen na folkových festivalech. Vedle několika českých rádií se objevili také na obrazovkách České televize v pořadech Zahrada, Studio 6 nebo například Nedělní ráno. Pravidelně se účastní většiny velkých i menších folkových festivalů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře