Reklama
reklama

V Brně vystoupí originální band – skupina Dizzy

Originální band sestávající ze zkušených muzikantů naladěných na vlnu soulu a popu od 60. let až po současnost vystoupí ve středu 8. srpna  v 19.30 hodin na Radnické ulici. Těšit se můžete na známé rockové písně.

Skupinu Dizzy není třeba brněnským fanouškům příliš představovat. Duchovním otcem kapely je Dizzy man Milan Nevídal, který se svými přáteli vytvořil jedinečné hudební uskupení hrající zpočátku "populární" revival pro různé soukromé akce. V průběhu let se z kapely stalo těleso čítající 9 členů. Od roku 2002 začíná kapela pravidelně koncertovat. Hraje blues, rock, pop a soul hudbu od 60. až po 90. léta.

 

Řadě fanoušků jistě utkvěly akce jako Dizzy ples s celovečerním programem nebo „Dizzy Open Night“ na nádvoří Staré radnice, kde mezi hosty nechyběl Brněnský filharmonický sbor, 6-členná dechová formace Brass 6, vokální kvintet Akcent s Vendulou Příhodovou. Hudebníci pak ve finále vytvořili těleso o 42 členech.
Přijďte si tedy opět užít jedinečné DIZZY man & friends hrající "unplugged", tentokráte v komorním prostředí dvorního traktu na Radnické 4. Výhled na věž Staré radnice a bití věžních hodin zůstává neodmyslitelnou součástí koncertů na Radnické.

 

Vstupné je 90 Korun. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra města Brna na Běhounské 17 nebo půl hodiny před začátkem přímo na místě. Svoji vstupenku si můžete také dopředu rezervovat a následně vyzvednout v předprodeji -  rezervace na vstupenky.ticbrno.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře