Reklama
reklama

V Brně vystoupí originální band – skupina Dizzy

Originální band sestávající ze zkušených muzikantů naladěných na vlnu soulu a popu od 60. let až po současnost vystoupí ve středu 8. srpna  v 19.30 hodin na Radnické ulici. Těšit se můžete na známé rockové písně.

Skupinu Dizzy není třeba brněnským fanouškům příliš představovat. Duchovním otcem kapely je Dizzy man Milan Nevídal, který se svými přáteli vytvořil jedinečné hudební uskupení hrající zpočátku "populární" revival pro různé soukromé akce. V průběhu let se z kapely stalo těleso čítající 9 členů. Od roku 2002 začíná kapela pravidelně koncertovat. Hraje blues, rock, pop a soul hudbu od 60. až po 90. léta.

 

Řadě fanoušků jistě utkvěly akce jako Dizzy ples s celovečerním programem nebo „Dizzy Open Night“ na nádvoří Staré radnice, kde mezi hosty nechyběl Brněnský filharmonický sbor, 6-členná dechová formace Brass 6, vokální kvintet Akcent s Vendulou Příhodovou. Hudebníci pak ve finále vytvořili těleso o 42 členech.
Přijďte si tedy opět užít jedinečné DIZZY man & friends hrající "unplugged", tentokráte v komorním prostředí dvorního traktu na Radnické 4. Výhled na věž Staré radnice a bití věžních hodin zůstává neodmyslitelnou součástí koncertů na Radnické.

 

Vstupné je 90 Korun. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra města Brna na Běhounské 17 nebo půl hodiny před začátkem přímo na místě. Svoji vstupenku si můžete také dopředu rezervovat a následně vyzvednout v předprodeji -  rezervace na vstupenky.ticbrno.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře