Reklama
reklama

V Brně vystoupí originální band – skupina Dizzy

Originální band sestávající ze zkušených muzikantů naladěných na vlnu soulu a popu od 60. let až po současnost vystoupí ve středu 8. srpna  v 19.30 hodin na Radnické ulici. Těšit se můžete na známé rockové písně.

Skupinu Dizzy není třeba brněnským fanouškům příliš představovat. Duchovním otcem kapely je Dizzy man Milan Nevídal, který se svými přáteli vytvořil jedinečné hudební uskupení hrající zpočátku "populární" revival pro různé soukromé akce. V průběhu let se z kapely stalo těleso čítající 9 členů. Od roku 2002 začíná kapela pravidelně koncertovat. Hraje blues, rock, pop a soul hudbu od 60. až po 90. léta.

 

Řadě fanoušků jistě utkvěly akce jako Dizzy ples s celovečerním programem nebo „Dizzy Open Night“ na nádvoří Staré radnice, kde mezi hosty nechyběl Brněnský filharmonický sbor, 6-členná dechová formace Brass 6, vokální kvintet Akcent s Vendulou Příhodovou. Hudebníci pak ve finále vytvořili těleso o 42 členech.
Přijďte si tedy opět užít jedinečné DIZZY man & friends hrající "unplugged", tentokráte v komorním prostředí dvorního traktu na Radnické 4. Výhled na věž Staré radnice a bití věžních hodin zůstává neodmyslitelnou součástí koncertů na Radnické.

 

Vstupné je 90 Korun. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra města Brna na Běhounské 17 nebo půl hodiny před začátkem přímo na místě. Svoji vstupenku si můžete také dopředu rezervovat a následně vyzvednout v předprodeji -  rezervace na vstupenky.ticbrno.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře