Reklama
reklama

V anketě o nejlepšího učitele Zlatý Ámos postupuje Jana Hrubá z Brna

Brněnské regionální kolo ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos 2013 zná vítěze. Do semifinále postoupila Jana Hrubá, učitelka ze základní školy v Brně - Židenicích a Stanislav Švejcar ze ZŠ Litomyšl.

Jubilejní 20. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos má letos rekordní počet nominovaných kandidátů. Žáci přihlásili do ankety šedesát pět kantorů, nejvíce přihlášek přišlo z Prahy a Moravskoslezského kraje.

 

Podmínkou bylo sehnat sto podpisů na podporu svého vyučujícího a připsat k přihlášce i společně zažitou příhodu. Brněnského regionálního kola se zúčastnil Zdeněk Blažek ze Střední školy technické a ekonomické v Brně, Miloš Bukáček z Gymnázia Vincence v Novém Městě na Moravě, Jana Hrubá ze Základní školy na Gajdošově v Brně – Židenicích, Martin Krynický z Gymnázia Třeboň, Monika Mikulincová z gymnázia v Hodoníně, Vendula Rulcová ze střední školy v Olomouci, Aleš Říman z Gymnázia Havlíčkův Brod a Stanislav Švejcar z Litomyšle.

 

Do semifinále postoupil Stanislav Švejcar a Jana Hrubá. „Paní učitelka je na naší škole oblíbená. Je to díky tomu, že se často usmívá, je na ní poznat, že má žáky i učení ráda,“ uvedli studenti ze základní školy v Brně – Židenicích v přihlášce. Hrubá zároveň získala titul Jihomoravský Ámos 2013.

 

Semifinále se uskuteční 7. března v Praze, finále pak tamtéž 22. března. Na webových stránkách ankety se mohou zájemci podepisovat k petici, v níž občané stojí o uznání 28. března za významný den České republiky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Komentáře