Reklama
reklama

U Olympie se uskuteční běžecký závod

Olympia Brno fandí sportovcům, proto se s nadšením zapojila do projektu Run Tour. Běžecké závody se uskuteční v neděli 17. Června od 12 hodin, budou začínat i končit u nákupního centra.

V seriálu Run Tour najdete šest běžeckých závodů, které mají mnoho společného. Jsou to stejně dlouhé tratě, profesionální zázemí se službami pro závodníky (masáže, šatny) a zajímavé lokality (centra, parky). A co je nejdůležitější, za účast v každém závodě získáváte body, které se započítávají do celkového pořadí Run Tour. Můžete tak přímo i na dálku soupeřit s kamarády a srovnávat si své výkony.

 

Pro všechny sportovce budou připraveny občerstvovací stanice, šatna a úschovna, měření času čipovou technologií a další. Jako bonus dostanou sportovci dárkový balíček od partnerů projektu – originální tričko Runtour. Sportovní láhev Sportisimo nebo kosmetické balíčky od společnosti Nivea.

Registrace bude probíhat den před závodem od 16 do 20 hodin, nebo v den závodu od 8 do 10 hodin v RunTour stanu. Start i cíl závodu bude na zadním parkovišti. Poběží se 5 a 10 km dlouhé trasy. Připraven bude také doprovodný program. Těšit se můžete na přítomnost běžeckého poradce, sportovní atrakce nebo autogramiádu osobností – například boxerského šampiona Lukáše Konečného.

 

Zúčastnit se mohou také děti v rámci Dětského závodu v kategoriích I. Stupeň, II. Stupeň a nesoutěžní kategorie pro rodiče s dětmi do 6 let. Připraveny sou bohaté ceny pro vítěze. Jsou to například funkční značková trička, poukazy do sportovních obchodů, kosmetické balíčky a medaile. Část výtěžku z akce (minimálně 300 tisíc Kč) bude předána Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře