Reklama
reklama

Trolejbus srazil na přechodu starší ženu. Dvacet metrů ji táhl za sebou. Zemřela

Trolejbus srazil dnes po jedné hodině odpoledne na křižovatce ulic Cejl a Koliště chodkyni. Osmašedesátiletá žena byla ve vážném stavu, museli ji na místě oživovat. V nemocnici pak zemřela. Žena šla v době kolize po přechodu, zatím však není jasné, zda na semaforu pro chodce v tu chvíli svítila zelená.

Uvnitř trolejbusu nebyli cestující, jel totiž s označením jako Služební jízda z ulice Cejl na Koliště do zastávky Česká, kde měl výchozí zastávku.  

 

„Vůz ženu zachytil pod zadní nápravou a ještě několik metrů ji táhl,“ potvrdila uvedla mluvčí Dopravního podniku Linda Škrancová. Žena utrpěla těžká zranění, přivolaní záchranáři ji na místě oživovali. Poté, co se její stav podařilo stabilizovat, odvezla pacientku sanitka na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Brno v Bohunicích. Tam ale bohužel vážným zraněním podlehla.

 

Proč ke kolizi došlo, se zatím neví. „Příčinu nehody v současnosti vyšetřujeme,“ uvedla  mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře