Reklama
reklama

Tři zraněné ze tří nabouraných aut odvezly sanitky do nemocnic

K dopravní nehodě tří osobních aut došlo včera na ulici Kamenice v Brně. Tři osoby utrpěly zranění.

Hasičská jednotka ze Starého Lískovce byla přivolána k dopravní nehodě na brněnské ulici Kamenice. Pětatřicetiletá řidička Citroenu byla předána do péče lékařů, dva muži se zraněním dostali od hasičů předlékařskou první pomoc.     

 

Řidič třetího auta byl bez zranění. „Jednotka zabezpečila místo proti vzniku požáru zasypala uniklé provozní kapaliny na silnici,“ uvedl tiskový mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Uklizení nehody trvalo dvě hodiny.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře