Reklama
reklama

Tramvaje musely čekat, zastavil je požár

Rozsáhlý požár omezil provoz tramvají na frekventované Táborské ulici. Škody v dvorním traktu jsou odhadnuty na sto tisíc korun.

Čtyři hasičské jednotky z Brna vyjely včera odpoledne k požáru dvorního traktu řadové zástavby na ulici Táborské. Plameny zničily střechu přístavku u přilehlé hlavní budovy.

 

„Při zásahu bylo nutné použít termokameru k lokalizaci ohnisek požáru a ke kontrole sousedního domu,“ uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Majitelka domu byla předána do lékařské péče.

   

 

Během více než hodinového zásahu byl na ulici omezen provoz tramvají. Škody jsou předběžně stanoveny na sto tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře