Reklama
reklama

Tramvaje musely čekat, zastavil je požár

Rozsáhlý požár omezil provoz tramvají na frekventované Táborské ulici. Škody v dvorním traktu jsou odhadnuty na sto tisíc korun.

Čtyři hasičské jednotky z Brna vyjely včera odpoledne k požáru dvorního traktu řadové zástavby na ulici Táborské. Plameny zničily střechu přístavku u přilehlé hlavní budovy.

 

„Při zásahu bylo nutné použít termokameru k lokalizaci ohnisek požáru a ke kontrole sousedního domu,“ uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Majitelka domu byla předána do lékařské péče.

   

 

Během více než hodinového zásahu byl na ulici omezen provoz tramvají. Škody jsou předběžně stanoveny na sto tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře