Reklama
reklama

Tramvaj srazila odbočující auto. Dva lidi byli zranění

K dopravní nehodě tramvaje a osobního auta značky Peugeot vyjížděli krátce po čtvrt na deset dopoledne hasiči, policie i záchranáři. Nehoda se stala v ulici Bubeníčkova. Řidič pravděpodobně odbočoval přes tramvajové koleje směrem k nákupnímu centru a nedal tramvaji číslo 2, která jela na Starou Osadu, přednost.

Boční náraz tramvaje do auta zranil v autě dva lidi, které měli po nehodě v péči lékaři záchranné služby. „Zranění se při příjezdu hasičů nacházeli již mimo auto, hasiči pak odstranili havarovaný automobil z kolejiště,“ popsal nehodu operační důstojník hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Vyšetření nehody zdrželo asi půlhodiny na trati ostatní tramvaje.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře