Reklama
reklama

Teplé počasí bude lákat ven častěji. Někteří pánové se rádi ukazují!

Od začátku letošního roku policisté obvinili již čtyři muže z přečinu výtržnictví, kteří se měli na veřejně přístupných místech obnažovat a uspokojovat. Zřejmě jarní počasí vylákalo do ulic a k uspokojování na veřejnosti i devětatřicetiletého muže ve Starém Lískovci.

První otužilce policisté zadrželi již v zimních měsících. "Jednačtyřicetiletý muž v lednu masturboval na schodech do podchodu v ulici Horníkově před zraky kolemjdoucích. Druhého pětatřicetiletého nestydu zadrželi policisté o měsíc později ve Šlapanicích. Muž v ranních hodinách seděl ve vozidle zaparkovaném přímo pod pouliční lampou a uspokojoval se. U základní školy v centru města se v březnu obdobným způsobem choval i devětadvacetiletý muž. Zřejmě jarní počasí vylákalo do ulic a k uspokojování na veřejnosti i devětatřicetiletého muže, a to minulý týden ve Starém Lískovci," popsala případy mluvčí policie Andrea Straková.   I tento onanista skončil, stejně jako muži v předchozích případech, v poutech a své jednání dále musel vysvětlovat na služebně. Všem pánům za jejich chování hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi a také značně omezený výběr publika.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře