Reklama
reklama

Teplé počasí bude lákat ven častěji. Někteří pánové se rádi ukazují!

Od začátku letošního roku policisté obvinili již čtyři muže z přečinu výtržnictví, kteří se měli na veřejně přístupných místech obnažovat a uspokojovat. Zřejmě jarní počasí vylákalo do ulic a k uspokojování na veřejnosti i devětatřicetiletého muže ve Starém Lískovci.

První otužilce policisté zadrželi již v zimních měsících. "Jednačtyřicetiletý muž v lednu masturboval na schodech do podchodu v ulici Horníkově před zraky kolemjdoucích. Druhého pětatřicetiletého nestydu zadrželi policisté o měsíc později ve Šlapanicích. Muž v ranních hodinách seděl ve vozidle zaparkovaném přímo pod pouliční lampou a uspokojoval se. U základní školy v centru města se v březnu obdobným způsobem choval i devětadvacetiletý muž. Zřejmě jarní počasí vylákalo do ulic a k uspokojování na veřejnosti i devětatřicetiletého muže, a to minulý týden ve Starém Lískovci," popsala případy mluvčí policie Andrea Straková.   I tento onanista skončil, stejně jako muži v předchozích případech, v poutech a své jednání dále musel vysvětlovat na služebně. Všem pánům za jejich chování hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi a také značně omezený výběr publika.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Každý si představuje ideální víkend jinak. Ten před Velikonocemi, tedy 24. a 25. března, si zájemci mohou zajít do infocentra jaderné elektrárny Dukovany, které si pro návštěvníky připravilo...
20.03.2018 - 14:00
Komentáře