Reklama
reklama

Strážníci řešili případ pobodaného muže ve Svatoplukově ulici

V pondělí 18. června vyjížděli brněnští strážníci k případu muže, který byl pobodán svým podnapilým spolubydlícím nůžkami do hrudníku.

V pondělí v odpoledních hodinách zatelefonoval na tísňovou linku 156 třicetiletý muž a strážníkům uvedl, že byl prý ve svém bytě ve Svatoplukově ulici v Židenicích fyzicky napaden svým podnapilým spolubydlícím, který mu údajně vrazil nůžky do hrudníku. Zraněný muž se v danou chvíli nacházel na zastávce tramvaje na Staré osadě, o podezřelém útočníkovi tvrdil, že zůstal v bytě.

 

O celé situaci strážníci informovali také republikovou policii a na místo přivolali ještě strážníka odchytové služby, neboť měl pobodaný muž u sebe psa. Hlídka MP se ke zraněnému dostavila společně s republikovými policisty a zjistila, že třicetiletý muž z Břeclavska měl skutečně bodnou krvácející ránu v oblasti hrudníku. Na místo byla přivolána záchranka a muže odvezla do nemocnice. Pes byl odbytářem odvezen a umístěn do útulku. Případ nyní šetří republikový policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře