Reklama
reklama

Společnosti Student Agency a RegioJet získaly ocenění

Student Agency, respektive železniční dopravce RegioJet získaly ocenění jako druhý nejlepší nový prodejce jízdenek ze systému DB, který zahájil prodej v průběhu roku 2011. Ocenění bylo vyhlášeno v pondělí 11. června 2012 na Globální konferenci prodejců jízdenek DB Bahn ve Frankfurtu nad Mohanem.

Student Agency a RegioJet zahájily prodej jízdenek ze systému DB v dubnu 2011 – a to na prodejních místech Student Agency v ČR a SR, stejně jako na prodejních místech RegioJet na nádražích v České republice. Za rok uskutečnili prodejci SA / RJ prodej jízdenek v celkové částce přesahující 10 milionů Kč. Největší zájem je o mezinárodní jízdenky do Německa, zejména o nejvýhodnější nabídky Europa Spezial začínající na 19 EUR, následují výhodné síťové víkendové jízdenky pro vnitrostátní cestování po Německu.

 

Prodej jízdenek ze systému DB je jednou ze tří oblastí úspěšné spolupráce mezi skupinou Student Agency a DB. Autobusy Student Agency již půl roku úspěšně zajišťují provoz části linek Expressbus DB mezi Prahou a Norimberkem a Prahou a Mnichovem a železniční dopravce RegioJet, člen skupiny Student Agency, vede exkluzivní jednání s DB o provozování dálkových vlaků na trase Praha –Berlín – Hamburk.

 

Skupina Student Agency zahájila prodej mezinárodních vlakových jízdenek 14. dubna 2011, a to díky napojení na prodejní a rezervační systém DB Bahn. Jízdenky je možné přímo zakoupit na prodejních místech RegioJet na stanicích v Praze hl. n., Pardubicích hl. n., Olomouci hl. n., Ostravě Svinově, Ostravě hl. n., v Havířově a dále v prodejních kancelářích Student Agency v Praze na Ječné ulici 37, v Brně v kanceláři v centrále Student Agency v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a v Bratislavěna Obchodnej ulici.

 

Vlakové jízdenky je nicméně možné objednat v kterékoli pobočce Student Agency v České republice a na Slovensku. Zákazníkovi jsou následně připraveny do druhého dne k vyzvednutí na jím zvolené pobočce nebo zaslány poštou přímo domů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře