Reklama
reklama

Společnosti Student Agency a RegioJet získaly ocenění

Student Agency, respektive železniční dopravce RegioJet získaly ocenění jako druhý nejlepší nový prodejce jízdenek ze systému DB, který zahájil prodej v průběhu roku 2011. Ocenění bylo vyhlášeno v pondělí 11. června 2012 na Globální konferenci prodejců jízdenek DB Bahn ve Frankfurtu nad Mohanem.

Student Agency a RegioJet zahájily prodej jízdenek ze systému DB v dubnu 2011 – a to na prodejních místech Student Agency v ČR a SR, stejně jako na prodejních místech RegioJet na nádražích v České republice. Za rok uskutečnili prodejci SA / RJ prodej jízdenek v celkové částce přesahující 10 milionů Kč. Největší zájem je o mezinárodní jízdenky do Německa, zejména o nejvýhodnější nabídky Europa Spezial začínající na 19 EUR, následují výhodné síťové víkendové jízdenky pro vnitrostátní cestování po Německu.

 

Prodej jízdenek ze systému DB je jednou ze tří oblastí úspěšné spolupráce mezi skupinou Student Agency a DB. Autobusy Student Agency již půl roku úspěšně zajišťují provoz části linek Expressbus DB mezi Prahou a Norimberkem a Prahou a Mnichovem a železniční dopravce RegioJet, člen skupiny Student Agency, vede exkluzivní jednání s DB o provozování dálkových vlaků na trase Praha –Berlín – Hamburk.

 

Skupina Student Agency zahájila prodej mezinárodních vlakových jízdenek 14. dubna 2011, a to díky napojení na prodejní a rezervační systém DB Bahn. Jízdenky je možné přímo zakoupit na prodejních místech RegioJet na stanicích v Praze hl. n., Pardubicích hl. n., Olomouci hl. n., Ostravě Svinově, Ostravě hl. n., v Havířově a dále v prodejních kancelářích Student Agency v Praze na Ječné ulici 37, v Brně v kanceláři v centrále Student Agency v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a v Bratislavěna Obchodnej ulici.

 

Vlakové jízdenky je nicméně možné objednat v kterékoli pobočce Student Agency v České republice a na Slovensku. Zákazníkovi jsou následně připraveny do druhého dne k vyzvednutí na jím zvolené pobočce nebo zaslány poštou přímo domů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře