Reklama
reklama

Sokyni v lásce tahala žena za vlasy a poškrábala ji v obličeji

Náhoda sehrála důležitou roli v případě, který vyšetřují šlapaničtí policisté. Dvaadvacetiletá žena, která projížděla v podvečer osobním automobilem obcí Sivice, zahlédla na lavičce sedící osmnáctiletou dívku. Na ni měla vcelku pochopitelnou zlost. Dívka se totiž před nedávnem stala novou přítelkyní jejího bývalého přítele.

Zastavila a začala si s dívkou vyjasňovat situaci. "Celou akci ale pojala s hodně bojovným nádechem. Za pas si dala kuličkovou pistoli. Nejdříve s ní před dívkou šermovala, pak ji odložila a dívku fyzicky napadla. Ženy se nejdříve žduchaly, pak došlo i na tahání za vlasy a škrábance," popsala incident mluvčí policie Iva Šebková.

 

Poté útočnice nasedla do auta a odjela. Napadená se musela nechat se škrábanci v obličeji ošetřit v nemocnici. Policisté incident prošetřili a starší z žen sdělili podezření z výtržnictví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře