Reklama
reklama

Sokyni v lásce tahala žena za vlasy a poškrábala ji v obličeji

Náhoda sehrála důležitou roli v případě, který vyšetřují šlapaničtí policisté. Dvaadvacetiletá žena, která projížděla v podvečer osobním automobilem obcí Sivice, zahlédla na lavičce sedící osmnáctiletou dívku. Na ni měla vcelku pochopitelnou zlost. Dívka se totiž před nedávnem stala novou přítelkyní jejího bývalého přítele.

Zastavila a začala si s dívkou vyjasňovat situaci. "Celou akci ale pojala s hodně bojovným nádechem. Za pas si dala kuličkovou pistoli. Nejdříve s ní před dívkou šermovala, pak ji odložila a dívku fyzicky napadla. Ženy se nejdříve žduchaly, pak došlo i na tahání za vlasy a škrábance," popsala incident mluvčí policie Iva Šebková.

 

Poté útočnice nasedla do auta a odjela. Napadená se musela nechat se škrábanci v obličeji ošetřit v nemocnici. Policisté incident prošetřili a starší z žen sdělili podezření z výtržnictví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře