Reklama
reklama

Sníh zasypal Brno, na silnicích se bourá. V Jundrově se převrátil sypač

Sníh zasypal Brno a se sněhovou nadílkou se potýkají hlavně řidiči. Na několika místech v Brně se bouralo. Pokračuje také celonoční souboj se sněhem pracovníků Brněnských komunikací, kteří na silnice vyjeli se všemi jedenadvaceti sypači.

„V současné době je dokončována údržba komunikací ve správě naší společnosti. Od prvních večerních výjezdů ve dvacet hodin jsme spotřebovali  540 tun posypových materiálů,“ uvedl po sedmé hodině ráno vedoucí správy komunikací Leoš Chasák.

 

Silnice, kudy projíždí posypové vozy, jsou v současné době holé a mokré. „Řidičům i nadále doporučujeme opatrnou jízdu na mokrých vozovkách a především na bočních komunikacích, které nejsou v naší správě a kde většinou doposud údržba neproběhla , nebo byla provedena jen v omezeném rozsahu,“ upozornil Chasák.

 

V Brně se také aktuálně stalo několik nehod. V ulici Dornych v křižovatce ulice Úzká došlo k nárazu osobního auta do stromu. Místo je průjezdné jen částečně. Bez zranění se obešla i nehoda dvou aut v ulici Kohoutovická při vjezdu do Žebětína, tam bude silnice uzavřena do devíti hodin. V ulici Jasanová v Jundrově se u kotelny dokonce převrátil sypač.

 

Sníh v Brně by měl dnes přes den vydržet. Meteorologové předpovídají přes den teploty okolo mínus tří stupňů Celsia.  Celý den také bude drobně sněžit. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře