Reklama
reklama

Sníh zasypal Brno, na silnicích se bourá. V Jundrově se převrátil sypač

Sníh zasypal Brno a se sněhovou nadílkou se potýkají hlavně řidiči. Na několika místech v Brně se bouralo. Pokračuje také celonoční souboj se sněhem pracovníků Brněnských komunikací, kteří na silnice vyjeli se všemi jedenadvaceti sypači.

„V současné době je dokončována údržba komunikací ve správě naší společnosti. Od prvních večerních výjezdů ve dvacet hodin jsme spotřebovali  540 tun posypových materiálů,“ uvedl po sedmé hodině ráno vedoucí správy komunikací Leoš Chasák.

 

Silnice, kudy projíždí posypové vozy, jsou v současné době holé a mokré. „Řidičům i nadále doporučujeme opatrnou jízdu na mokrých vozovkách a především na bočních komunikacích, které nejsou v naší správě a kde většinou doposud údržba neproběhla , nebo byla provedena jen v omezeném rozsahu,“ upozornil Chasák.

 

V Brně se také aktuálně stalo několik nehod. V ulici Dornych v křižovatce ulice Úzká došlo k nárazu osobního auta do stromu. Místo je průjezdné jen částečně. Bez zranění se obešla i nehoda dvou aut v ulici Kohoutovická při vjezdu do Žebětína, tam bude silnice uzavřena do devíti hodin. V ulici Jasanová v Jundrově se u kotelny dokonce převrátil sypač.

 

Sníh v Brně by měl dnes přes den vydržet. Meteorologové předpovídají přes den teploty okolo mínus tří stupňů Celsia.  Celý den také bude drobně sněžit. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news
Devadesátiletou seniorku oblečenou pouze do pyžama zahlídla kolemjdoucí žena v Černých Polích. Chtěla jí pomoct, ale zmatená důchodkyně nedokázala říct, co potřebuje.
20.02.2018 - 07:04
Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní i další veletrhy z příbuzných oborů -...
19.02.2018 - 18:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Bary, restaurace i diskotéky. Takové brněnské podniky měli v hledáčku policisté v noci z pátku na sobotu. Kontrolovali, zda tam neodchází k prodeji alkoholu mladistvým. To, co odhalili v jednom...
19.02.2018 - 13:34
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Marnými sliby se chtěl trestu vyhnout muž, který se v sobotu brzy ráno pokoušel vloupat do sklepa v Židenicích. Upozornil na sebe kvůli dřevěné tyči s kterou popocházel a tím na sebe upoutal...
19.02.2018 - 07:45
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Komentáře