Reklama
reklama

Šest tisíc lidí zaplnilo kvůli Kometě náměstí Svobody

Šest tisíc lidí fandilo v pondělí večer na brněnském Náměstí Svobody hokejistům Komety. Finálový zápas extraligy proti Pardubicím sledovali na dvou obrovských obrazovkách.

Brno – Kometá!!! Vyrovnat!!! Tak několikrát skandovalo zaplněné Náměstí Svobody večer na Velikonoční pondělí. Extraligový klub Kometa Brno totiž hraje po jedenačtyřiceti letech finále nejvyšší hokejové soutěže České republiky.

 

Všechny finálové zápasy mohou sledovat diváci nejen v hokejové hale, do které jsou vstupenky beznadějně vyprodány, nebo doma u televizní obrazovky, ale právě i na velkoplošných obrazovkách uprostřed náměstí Svobody.

 

Fanoušky v modrobílých dresech počítala i policie. „Podle odhadů je na náměstí příbližně šest tisíc lidí,“ upřesnila mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Kromě neopakovatelné atmosféry si diváci navíc užijí před zápasy bohatý doprovodný program.

 

Další zápas se hraje v úterý od 18.10 hodin, přímý přenos začne na náměstí už o deset minut dříve.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře