Reklama
reklama

Šest nebezpečných řidičů za tři dny zastavila policie na Znojemsku

Během tří dnů přistihla policie šest nebezpečných řidičů na Znojemsku a Moravskokrumlovsku. Zákazy řízení nebo alkohol a drogy v krvi, s tím vším se strážníci setkali.

Šest nezodpovědných mužů se pohybovalo o víkendu na znojemských silnicích. V pátek o půl desáté večer jel s traktorem v obci Lukov šestapadesátiletý muž. Policie mu naměřila 1,26 promile alkoholu. O pět hodin později nadýchal dvaadvacetiletý muž v osobním autě s rakouskou registrační značkou ve Chvalovicích.

 

O půl hodiny později zastavili policisté Škodu Felicii v obci Nový Šaldorf. Za volantem seděl šestadvacetiletý řidič, který během jízdy požil pervitin. Navíc tento muž nevlastnil řidičský průkaz. V automobilu stejné značky chytli strážníci pětašedesátiletého šoféra v obci Šanov, ten se před jízdou posilnil alkoholem.

 

„Rekordmanem v negativním smyslu slova byl čtyřicetiletý muž v osobním autě. Projížděl Moravským Krumlovem s 2,27 promile alkoholu v krvi,“ uvedla znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. Ta dodala, že se celá událost odehrála před sedmou hodinou večerní.

 

Šestému řidiči, který neoprávněně usedl za volant auta, Okresní soud Znojmo zakázal řídit motorová vozidla. Tento dvacetiletý mladík si spokojeně během noci ze soboty na neděli jezdil po Hrušovanech nad Jevišovkou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře