Reklama
reklama

Rumunský kamion skončil u dálnice D2 v poli. Řidič na místě zemřel

Řidič rumunského kamionu nepřežil nehodu na 35. kilometru dálnice D2. Na dálnici je ve směru na Bratislavu od rána omezen provoz odstavným a pravým jízdním pruhem.

K nehodě došlo Krátce před sedmou hodinou ráno. Rumunský nákladní automobil jel původně do Brna, avšak z dosud nezjištěných příčin přejel přes středová svodidla do protisměru a vyjel mimo dálnici do pole, kde zůstal stát. "Řidič kamionu na místě zemřel, jeho spolujezdec vyvázl bez zranění," uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Je možné, že nehoda se stala právě z důvodů náhlých zdravotních komplikací řidiče. Kolizi mohl způsobit mikrospánek řidiče nebo počasí. Většinu komunikací na jihu Moravy pokrývá po vydatném nedělním sněžení uježděná vrstva rozbředlého sněhu.

 

  

 

V prostoru 35. kilometru ve směru na Bratislavu je omezený provoz pravého jízdního a odstavného pruhu. Policisté na místě příčinu havárie šetří a hlídky také usměrňují provoz při vyprošťování kamionu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře