Reklama
reklama

Rumunský kamion skončil u dálnice D2 v poli. Řidič na místě zemřel

Řidič rumunského kamionu nepřežil nehodu na 35. kilometru dálnice D2. Na dálnici je ve směru na Bratislavu od rána omezen provoz odstavným a pravým jízdním pruhem.

K nehodě došlo Krátce před sedmou hodinou ráno. Rumunský nákladní automobil jel původně do Brna, avšak z dosud nezjištěných příčin přejel přes středová svodidla do protisměru a vyjel mimo dálnici do pole, kde zůstal stát. "Řidič kamionu na místě zemřel, jeho spolujezdec vyvázl bez zranění," uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Je možné, že nehoda se stala právě z důvodů náhlých zdravotních komplikací řidiče. Kolizi mohl způsobit mikrospánek řidiče nebo počasí. Většinu komunikací na jihu Moravy pokrývá po vydatném nedělním sněžení uježděná vrstva rozbředlého sněhu.

 

  

 

V prostoru 35. kilometru ve směru na Bratislavu je omezený provoz pravého jízdního a odstavného pruhu. Policisté na místě příčinu havárie šetří a hlídky také usměrňují provoz při vyprošťování kamionu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře