Reklama
reklama

První žena, které se bojí primátor, dorazila do Brna

Hollywoodská hvězda Cynthia Rothrock přijela na týden do Brna. Herečka, které je známá pod přezdívkami Dračí Lady nebo Královna akčních filmů se v neděli představí v programu přehlídky bojového umění Budoshow. Na Nové radnici ji přivítal i primátor Brna Roman Onderka, který přiznal, že Cynthia je první ženou, ze které má díky jejímu umění strach.

Herečka vystoupila z auta v centru Brna v botách na vysokém podpatku a naboso. Po místnostech Nové radnice se pak procházela v krátkých fialových semišových šatech. Představitelce drsných akčních hrdinek, která se proslavila kopem přes hlavu, to opravdu slušelo. Držitelka pěti černých pásů v různých disciplínách bojového umění a mistryně světa v karate ve formách i zbraních, se ukázala jako velká hollywoodská hvězda a ochotně rozdávala rozhovory i úsměvy.

 

„Loni jsem při přehlídce říkal, že v ní je příliš mnoho mužů. Letos se pořadatelům povedl husarský kousek. Přivezli do Brna Cynthii a bude jistě zážitek, vidět tuto charismatickou protagonistku bojových umění naživo,“ prohlásil primátor Roman Onderka.

 

Na show slíbila Cynthie předvést různé zbraně a bojové techniky. „Meč, který v mých rukou uvidíte, po přehlídce vydražíme pro charitativní účely,“ uvedla herečka. 

 

Ještě před nedělním vystoupením v hale Vodova prozradila, že se těší na prohlídku Brna. „Miluji historii a ráda poznávám nové krajiny a nové lidi,“ dodala herečka. Pořadatelé jí ukáží nejen Brno, ale zavezou i do Prahy a na zámek Lednice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Komentáře