Reklama
reklama

První žena, které se bojí primátor, dorazila do Brna

Hollywoodská hvězda Cynthia Rothrock přijela na týden do Brna. Herečka, které je známá pod přezdívkami Dračí Lady nebo Královna akčních filmů se v neděli představí v programu přehlídky bojového umění Budoshow. Na Nové radnici ji přivítal i primátor Brna Roman Onderka, který přiznal, že Cynthia je první ženou, ze které má díky jejímu umění strach.

Herečka vystoupila z auta v centru Brna v botách na vysokém podpatku a naboso. Po místnostech Nové radnice se pak procházela v krátkých fialových semišových šatech. Představitelce drsných akčních hrdinek, která se proslavila kopem přes hlavu, to opravdu slušelo. Držitelka pěti černých pásů v různých disciplínách bojového umění a mistryně světa v karate ve formách i zbraních, se ukázala jako velká hollywoodská hvězda a ochotně rozdávala rozhovory i úsměvy.

 

„Loni jsem při přehlídce říkal, že v ní je příliš mnoho mužů. Letos se pořadatelům povedl husarský kousek. Přivezli do Brna Cynthii a bude jistě zážitek, vidět tuto charismatickou protagonistku bojových umění naživo,“ prohlásil primátor Roman Onderka.

 

Na show slíbila Cynthie předvést různé zbraně a bojové techniky. „Meč, který v mých rukou uvidíte, po přehlídce vydražíme pro charitativní účely,“ uvedla herečka. 

 

Ještě před nedělním vystoupením v hale Vodova prozradila, že se těší na prohlídku Brna. „Miluji historii a ráda poznávám nové krajiny a nové lidi,“ dodala herečka. Pořadatelé jí ukáží nejen Brno, ale zavezou i do Prahy a na zámek Lednice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře