Reklama
reklama

První žena, které se bojí primátor, dorazila do Brna

Hollywoodská hvězda Cynthia Rothrock přijela na týden do Brna. Herečka, které je známá pod přezdívkami Dračí Lady nebo Královna akčních filmů se v neděli představí v programu přehlídky bojového umění Budoshow. Na Nové radnici ji přivítal i primátor Brna Roman Onderka, který přiznal, že Cynthia je první ženou, ze které má díky jejímu umění strach.

Herečka vystoupila z auta v centru Brna v botách na vysokém podpatku a naboso. Po místnostech Nové radnice se pak procházela v krátkých fialových semišových šatech. Představitelce drsných akčních hrdinek, která se proslavila kopem přes hlavu, to opravdu slušelo. Držitelka pěti černých pásů v různých disciplínách bojového umění a mistryně světa v karate ve formách i zbraních, se ukázala jako velká hollywoodská hvězda a ochotně rozdávala rozhovory i úsměvy.

 

„Loni jsem při přehlídce říkal, že v ní je příliš mnoho mužů. Letos se pořadatelům povedl husarský kousek. Přivezli do Brna Cynthii a bude jistě zážitek, vidět tuto charismatickou protagonistku bojových umění naživo,“ prohlásil primátor Roman Onderka.

 

Na show slíbila Cynthie předvést různé zbraně a bojové techniky. „Meč, který v mých rukou uvidíte, po přehlídce vydražíme pro charitativní účely,“ uvedla herečka. 

 

Ještě před nedělním vystoupením v hale Vodova prozradila, že se těší na prohlídku Brna. „Miluji historii a ráda poznávám nové krajiny a nové lidi,“ dodala herečka. Pořadatelé jí ukáží nejen Brno, ale zavezou i do Prahy a na zámek Lednice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře