Reklama
reklama

Při požáru se zranil hasič, propadl podlahou půdy

Dnes ráno v brněnské městské části Žebětín hořel rodinný domek. Jeden z hasičů se probořil podlahou a spadl.

Po šesté hodině ráno vyjelo šest hasičských jednotek k požáru domu v Žebětíně. Požár se rozšířil z menšího hospodářského přístavku domu až na půdu. Hasiči museli zasahovat v ochranných maskách v zakouřeném prostředí.  

   

 

Během likvidace plamenů se jeden z hasičů probořil podlahou půdy a propadl se do hospodářského přístavku. „Záchranná služba hasičského příslušníka odvezla k dalšímu vyšetření. Po něm byl propuštěn do domácí léčby s pracovní neschopností,“ uvedl tiskový mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Hasiči požár zlikvidovali za tři hodiny, škoda činí asi dvě stě tisíc korun.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře