Reklama
reklama

Pozor! Parkoviště okolo přehrady a zoologické zahrady jsou plná

Brňany vylákal slunečný víkend ven. Prakticky všechna parkoviště v okolí Brněnské přehrady jsou vzhledem ke krásnému počasí beznadějně plná, zaparkovat není možné ani u zoologické zahrady. Strážníci proto žádají Brňany a další návštěvníky přehrady o využití městské hromadné dopravy.

Na sto procent kapacity byla dokonce zaplněná i parkovací plocha před hobby marketem OBI. Dopravu proto museli řídit strážníci.

 

Na lístky pro vstup do brněnské zoo se dokonce v neděli po poledni stálo 45 minut. Lidi do zoo přilákal nejen slunečné počasí, ale i nová "atrakce" zoo - lední medvíďata.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře