Reklama
reklama

Policie pravděpodobně stíhá šéfa brněnských strážníků Jaroslava Přikryla

Trestní stíhání šéfa brněnských strážníků Jaroslava Přikryla zahájila podle České televize policie. Má být obviněný ze zneužití pravomoci úřední osoby.

Policie potvrdila, že stíhá jednoho z brněnských strážníků. „Přečinu se podle našeho zjištění dopustil nezákonným postupem při vyřizování přestupků," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb a tím, že konkrétní jméno sdělit nemůže.

 

Ředitel městské policie je od čtvrtka až do konce roku na dovolené a informaci nekomentoval.  

 

Stíhání mohla odstartovat výpověď bývalého Přikrylova náměstka Milana Šimona, který u soudu vypovídal o tom, jak podivně se u brněnské městské policie zachází s pokutami za špatné parkování. Tvrdil, že nelegální vyřizování pokut, za které byl odsouzen, je u strážníků obvyklá praxe.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře