Reklama
reklama

Policie hledá svědky, kteří viděli útočníka na Mendlově náměstí. Pobodal mladého muže

Pokus o vraždu řeší od víkendu brněnští kriminalisté. Na Mendlově náměstí na zastávce městské hromadné dopravy pobodal v neděli brzy ráno útočník sedmadvacetiletého muže a utekl. Napadený přežil s těžkými zraněními. Po pachateli policisté pátrají.

Brno - Rvačka obou mužů se odehrála o půl čtvrté ráno na nástupišti nočních autobusů číslo 97 a 98 ve směru do centra Brna.

 

„Pobodaný a pořezaný muž při potyčce utrpěl vážná bodnořezná poranění a byl v ohrožení života. Podezřelý z místa činu utekl,“ uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Podle kriminalistů mohli z vedlejšího nástupiště vidět útok lidé, kteří tam čekali na noční autobus. Poté nastoupili do rozjezdu a odjeli. Jejich svědectví by mohlo přinést cenné informace, policie je proto žádá o pomoc.

 

Důležité je i svědectví dívky, která byla v bezprostřední blízkosti potyčky a držela papírovou krabici.

 

Policie žádá svědky, aby se přihlásili na lince 158. Krajští kriminalisté věc šetří pro podezření z trestného činu vraždy ve stadiu pokusu, za který hrozí pachateli trest odnětí svobody až na osmnáct let.

 

Autor: 
admin
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře