Reklama
reklama

Policie hledá svědky, kteří viděli útočníka na Mendlově náměstí. Pobodal mladého muže

Pokus o vraždu řeší od víkendu brněnští kriminalisté. Na Mendlově náměstí na zastávce městské hromadné dopravy pobodal v neděli brzy ráno útočník sedmadvacetiletého muže a utekl. Napadený přežil s těžkými zraněními. Po pachateli policisté pátrají.

Brno - Rvačka obou mužů se odehrála o půl čtvrté ráno na nástupišti nočních autobusů číslo 97 a 98 ve směru do centra Brna.

 

„Pobodaný a pořezaný muž při potyčce utrpěl vážná bodnořezná poranění a byl v ohrožení života. Podezřelý z místa činu utekl,“ uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Podle kriminalistů mohli z vedlejšího nástupiště vidět útok lidé, kteří tam čekali na noční autobus. Poté nastoupili do rozjezdu a odjeli. Jejich svědectví by mohlo přinést cenné informace, policie je proto žádá o pomoc.

 

Důležité je i svědectví dívky, která byla v bezprostřední blízkosti potyčky a držela papírovou krabici.

 

Policie žádá svědky, aby se přihlásili na lince 158. Krajští kriminalisté věc šetří pro podezření z trestného činu vraždy ve stadiu pokusu, za který hrozí pachateli trest odnětí svobody až na osmnáct let.

 

Autor: 
admin
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře