Reklama
reklama

Policie hledá svědky, kteří viděli útočníka na Mendlově náměstí. Pobodal mladého muže

Pokus o vraždu řeší od víkendu brněnští kriminalisté. Na Mendlově náměstí na zastávce městské hromadné dopravy pobodal v neděli brzy ráno útočník sedmadvacetiletého muže a utekl. Napadený přežil s těžkými zraněními. Po pachateli policisté pátrají.

Brno - Rvačka obou mužů se odehrála o půl čtvrté ráno na nástupišti nočních autobusů číslo 97 a 98 ve směru do centra Brna.

 

„Pobodaný a pořezaný muž při potyčce utrpěl vážná bodnořezná poranění a byl v ohrožení života. Podezřelý z místa činu utekl,“ uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Podle kriminalistů mohli z vedlejšího nástupiště vidět útok lidé, kteří tam čekali na noční autobus. Poté nastoupili do rozjezdu a odjeli. Jejich svědectví by mohlo přinést cenné informace, policie je proto žádá o pomoc.

 

Důležité je i svědectví dívky, která byla v bezprostřední blízkosti potyčky a držela papírovou krabici.

 

Policie žádá svědky, aby se přihlásili na lince 158. Krajští kriminalisté věc šetří pro podezření z trestného činu vraždy ve stadiu pokusu, za který hrozí pachateli trest odnětí svobody až na osmnáct let.

 

Autor: 
admin
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře