Reklama
reklama

Policie chytla ráno u výstaviště zloděje, auto měli napěchované cigaretami

Zajímavý náklad objevili policisté v autě, které v úterý ráno zastavili poblíž brněnského výstaviště. V kufru auta byly desítky kartónů cigaret různých značek a větší množství mincí v papírových sáčcích. Po kontrole obou mužů v autě bylo jasné, že jde o zloděje, kteří vykradli prodejnu na Znojemsku.

Osobní auto Škoda Fabia zastavili policisté ráno v ulici Bauerova. Za volantem seděl třicetiletý řidič a vedle něj o čtyři roky starší spolujezdec. "Ve vozidle policisté objevili zajímavý náklad, a to několik kartónů cigaret různých značek a větší množství mincí v papírových sáčcích," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

Ani jeden z mužů nebyl schopen věrohodně prokázat, odkud věci pochází, navíc se v tvrzeních rozcházeli. Na místo proto dorazili kriminalisté, kteří provedli další šetření. Vyšlo najevo, že cigarety v hodnotě asi čtyři sta tisíc korun i finanční hotovost asi patnáct tisíc korun pochází z prodejny v obci na Znojemsku. 

 

  

 

"Oba pánové navíc mají poměrně bohatou trestní minulost majetkového charakteru," dodala mluvčí. Nyní je dvojice na cestě do Znojma, kde bude mít zřejmě co vysvětlovat kriminalistům.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře