Reklama
reklama

Policie chytla ráno u výstaviště zloděje, auto měli napěchované cigaretami

Zajímavý náklad objevili policisté v autě, které v úterý ráno zastavili poblíž brněnského výstaviště. V kufru auta byly desítky kartónů cigaret různých značek a větší množství mincí v papírových sáčcích. Po kontrole obou mužů v autě bylo jasné, že jde o zloděje, kteří vykradli prodejnu na Znojemsku.

Osobní auto Škoda Fabia zastavili policisté ráno v ulici Bauerova. Za volantem seděl třicetiletý řidič a vedle něj o čtyři roky starší spolujezdec. "Ve vozidle policisté objevili zajímavý náklad, a to několik kartónů cigaret různých značek a větší množství mincí v papírových sáčcích," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

Ani jeden z mužů nebyl schopen věrohodně prokázat, odkud věci pochází, navíc se v tvrzeních rozcházeli. Na místo proto dorazili kriminalisté, kteří provedli další šetření. Vyšlo najevo, že cigarety v hodnotě asi čtyři sta tisíc korun i finanční hotovost asi patnáct tisíc korun pochází z prodejny v obci na Znojemsku. 

 

  

 

"Oba pánové navíc mají poměrně bohatou trestní minulost majetkového charakteru," dodala mluvčí. Nyní je dvojice na cestě do Znojma, kde bude mít zřejmě co vysvětlovat kriminalistům.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře