Reklama
reklama

Po hrátkách s přítelkyní a s nasazenými pouty skončil na policejní stanici

Kuriózní případ zaznamenali v sobotu 21. července v odpoledních hodinách brněnští strážníci. Do budovy ředitelství MP ve Štefánikově ulici se totiž dostavil bezradný muž, který měl na levé ruce zamknutá pouta a požádal o vyřešení svého nezvyklého problému.

Osmatřicetiletý muž strážníkům uvedl, že si pouta nasadil při hrátkách s přítelkyní a neuvědomil si, že od nich nemá klíčky. Strážníci nejprve začali zjišťovat u dalších bezpečnostních složek, zda se nejednalo o hledanou osobu či uprchlého vězně při transportu, což se nepotvrdilo. Vzápětí mladému muži odemkli pouta a pomohli mu tak v jeho svízelné situaci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře