Reklama
reklama

Pět hodin těch nejlepších reklam z celého světa uvidí dnes návštěvníci na Flédě

Je skupina lidí, kterým vadí nekonečně dlouhé reklamy, přerušující film. Ale pak je také druhá část televizních nadšenců, jimž se tyto reklamy líbí a hledají si v nich své favority. Pro ty je v pátek večer v brněnském klubu Fléda připravena Noc reklamožroutů.

Téměř tři sta spotů z padesáti zemí světa si vychutnají milovníci reklam v pětihodinovém spotu. „Jedná se o světovou reklamní show plnou reklamy a hudby s dlouholetou tradicí,“ vysvětlil majitel pořádající společnosti Easy Pictures David Horáček.

 

Zakladatel této akce Jean-Marie Boursicot ji poprvé představil v roce 1981 a z rodné Francie se rychle rozšířila do celého světa. „Reklamní sdělení je natolik srozumitelní, že překonává jazykové i kulturní rozdíly,“ uvedl Horáček. Show probíhá ve více než sto třiceti pěti městech čtyřiceti zemí světa a každoročně ji shlédne více než tři sta tisíc diváků. Noc reklamožroutů se již tradičně koná také v Praze a Brně.

 

„Letos jsou do programu zařazeny reklamy chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty se speciálním blokem reklamy z 60. let,“ pyšnil se Horáček. Ten dodal, že návštěvníci také uvidí to nejlepší z britské, rumunské a japonské reklamy, nejnovější reklamy na Chanel a Armani, peruánskou čokoládu Cua-Cua nebo první chlupaté auto na světě.

 

Kromě reklam je večer doplněn i o doprovodný program – vystoupení DJ, speciální nabídky a možnost nákupu ve firemních stáncích.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře