Reklama
reklama

Pět hodin těch nejlepších reklam z celého světa uvidí dnes návštěvníci na Flédě

Je skupina lidí, kterým vadí nekonečně dlouhé reklamy, přerušující film. Ale pak je také druhá část televizních nadšenců, jimž se tyto reklamy líbí a hledají si v nich své favority. Pro ty je v pátek večer v brněnském klubu Fléda připravena Noc reklamožroutů.

Téměř tři sta spotů z padesáti zemí světa si vychutnají milovníci reklam v pětihodinovém spotu. „Jedná se o světovou reklamní show plnou reklamy a hudby s dlouholetou tradicí,“ vysvětlil majitel pořádající společnosti Easy Pictures David Horáček.

 

Zakladatel této akce Jean-Marie Boursicot ji poprvé představil v roce 1981 a z rodné Francie se rychle rozšířila do celého světa. „Reklamní sdělení je natolik srozumitelní, že překonává jazykové i kulturní rozdíly,“ uvedl Horáček. Show probíhá ve více než sto třiceti pěti městech čtyřiceti zemí světa a každoročně ji shlédne více než tři sta tisíc diváků. Noc reklamožroutů se již tradičně koná také v Praze a Brně.

 

„Letos jsou do programu zařazeny reklamy chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty se speciálním blokem reklamy z 60. let,“ pyšnil se Horáček. Ten dodal, že návštěvníci také uvidí to nejlepší z britské, rumunské a japonské reklamy, nejnovější reklamy na Chanel a Armani, peruánskou čokoládu Cua-Cua nebo první chlupaté auto na světě.

 

Kromě reklam je večer doplněn i o doprovodný program – vystoupení DJ, speciální nabídky a možnost nákupu ve firemních stáncích.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře