Reklama
reklama

Patnáctiletý řidič naboural do domu, stíhání mu ale nehrozí

Pouze patnáctiletý mladík usedl za volant auta svého otce a naboural do domu. Řidič měl navíc na ruce sádru, trestní stíhání mu ale nehrozí.

Obrovskou ránu uslyšeli hosté restaurace na ulici Milady Horákové v Brně. Jakmile vyšli před podnik, uviděli chlapce se sádrou na ruce, jak právě naboural autem do domu. Zároveň poškodil i automat na jízdenky. Po chvíli z domu vyběhlo několik osob, které začaly tlačit auto do dvora. 

      

 

Návštěvníci restaurace zavolali na policii. „Na místo okamžitě dorazili policisté z hlídkové služby a na základě zjištěných informací se pustili do pátrání,“ uvedla brněnská policejní mluvčí Andrea Straková. Po chvíli se jim podařilo dohledat vozidlo i majitele. „Dvaačtyřicetiletý muž vypověděl, že klíče od vozidla mu vzal patnáctiletý syn bez jeho vědomí, ten informaci následně potvrdil,“ dodala Straková.

 

Mladý řidič tak způsobil škodu sedmdesát tisíc korun. Trestní stíhání mu ale nejspíš nehrozí, neboť potrestání vezmou rodiče do vlastních rukou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře