Reklama
reklama

Patnáctiletý chlapec vypil hodně vodky, skončil v dětské nemocnici

Bezvládně ležel v sobotu v jednu hodinu ráno na zastávce hromadné dopravy v ulici Antonína Procházky teprve patnáctiletý mladík. Byl opilý a nebyl schopen se koordinovaně pohybovat ani smysluplně komunikovat . V přítomnosti hlídky se nakonec rozplakal.

"Tvrdil, že ho bolí břicho a je mu velmi špatně, s kamarády prý vypil větší množství vodky. Ti ho prý poté nechali na zastávce a ani netušil, ve které části Brna se ocitnul," popsal chlapcův stav mluvčí strážníků Jakub Ghanem. 

 

Lékař ze záchranky pak rozhodl o převozu chlapce do dětské nemocnice. Tam si strážníci vyžádali příjezd hlídky republikové policie, která mladíkovi naměřila 1,17 promile alkoholu v dechu. Chlapec nebyl schopen říct, kdo mu alkoholické nápoje poskytl. Po dohodě s ošetřující lékařkou byl v dětské nemocnici hospitalizován. Strážníci předali případ správnímu orgánu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře